„Krym” Krystyny Szymańskiej

zobacz więcej (8)

Podczas spotkań organizowanych przez kazimierską bibliotekę mamy niepowtarzalną okazję, by wybrać się w podróż na Wschód. Tym razem z Krystyną Szymańską zwiedzimy Krym.

Wystawa fotografii Krystyny Szymańskiej „Krym” rozpoczyna cykl spotkań o Ukrainie w ramach projektu: „Niezwykła podróż na Wschód” realizowanego przez kazimierską bibliotekę. Podczas wernisażu uczestnicy będą mieli okazję spróbować potraw wywodzących się z kuchni ukraińskiej oraz porozmawiać z autorką zdjęć.

Wernisaż wystawy odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 grudnia o godz. 16.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym, ul. Lubelska 32/34.
 
Krystyna Szymańska urodziła się i mieszka w Puławach. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach oraz Akademii Rolniczej w Lublinie.

- Jej pasją są podróże – piszą organizatorzy spotkania. – Spędzając wakacje z rodziną, odwiedziła najpiękniejsze miejsca w Polsce, między innymi wszystkie wpisane na listę UNESCO. Zwiedziła także Meksyk, Stany Zjednoczone, Francję, Portugalię, Norwegię, Maroko, Turcję i Chiny. Ze swoich licznych podróży przywozi niezapomniane wrażenia oraz niezwykłe zdjęcia, które prezentuje na wystawach.

Wystawę będzie można oglądać do 17 stycznia w godzinach pracy biblioteki: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00, sobota 10.00 – 14.00.

 

Skomentuj



Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę