„Krym” Krystyny Szymańskiej

zobacz więcej (8)

Podczas spotkań organizowanych przez kazimierską bibliotekę mamy niepowtarzalną okazję, by wybrać się w podróż na Wschód. Tym razem z Krystyną Szymańską zwiedzimy Krym.

Wystawa fotografii Krystyny Szymańskiej „Krym” rozpoczyna cykl spotkań o Ukrainie w ramach projektu: „Niezwykła podróż na Wschód” realizowanego przez kazimierską bibliotekę. Podczas wernisażu uczestnicy będą mieli okazję spróbować potraw wywodzących się z kuchni ukraińskiej oraz porozmawiać z autorką zdjęć.

Wernisaż wystawy odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 grudnia o godz. 16.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Kazimierzu Dolnym, ul. Lubelska 32/34.
 
Krystyna Szymańska urodziła się i mieszka w Puławach. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach oraz Akademii Rolniczej w Lublinie.

- Jej pasją są podróże – piszą organizatorzy spotkania. – Spędzając wakacje z rodziną, odwiedziła najpiękniejsze miejsca w Polsce, między innymi wszystkie wpisane na listę UNESCO. Zwiedziła także Meksyk, Stany Zjednoczone, Francję, Portugalię, Norwegię, Maroko, Turcję i Chiny. Ze swoich licznych podróży przywozi niezapomniane wrażenia oraz niezwykłe zdjęcia, które prezentuje na wystawach.

Wystawę będzie można oglądać do 17 stycznia w godzinach pracy biblioteki: poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00, sobota 10.00 – 14.00.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę