Koncert Swiernalisa w Trzecim Księżycu

Ekskluzywny koncert Swiernalisa zabrzmi w unikatowej, pełnej magii i zabytkowej przestrzeni kaźmierskich Jatek. Gospodarzem koncertu jest Trzeci Księżyc Lokalne Bistro, a formuła tego szczególnego wydarzenia muzycznego wypełniona będzie opowieściami o miłości, nocy i nadprzyrodzonej tajemnicy życia. Kameralna atmosfera i bezpośredni kontakt z artystami to okoliczności, które umożliwiają budowanie niesamowitej twórczej więzi. Takie są koncerty w Księżycu. Jednym słowem magia. Zapraszamy serdecznie.

Swiernalis to Paweł Swiernalis (ex. Lord & the Liar), 27-letni wokalista. Jego życie to gotowy scenariusz smutnego dramatu, którego fragmenty można poznać wsłuchując się w teksty. To opowieści snute niskim głosem. To prawdziwa muzyczna uczta. Jego debiutancki album wydało prestiżowe wydawnictwo Kayax, a w swoim życiu zagrał ponad 150 koncertów, w tym także świetnie przyjęty koncert w Korei Południowej na festiwalu Zandari Festa w Seulu. W tym roku też zdobył nagrodę za nieszablonową postawę artystyczną na festiwalu Fama w Świnoujściu i razem z Kevem Foxem i Smolikiem zamknął cykl koncertów Songwriter Łódź Festiwal.

Tworzy zupełnie sam – zarówno muzykę, jak i przejmujące teksty, które opisują różne etapy jego życia - kłótnie z kobietami, nocne przygody stanowiące tło dla barwnego opisu społeczeństwa. Muzycznie można by przypisać Swiernalisa do kilku gatunków, ponieważ wymyka on się wszelkim kategoryzacjom. Stworzone przez niego aranżacje, zawierające ogromne pokłady nostalgii, uległy transformacji w ciemnym studiu nagraniowym, ukrytym w pewnej z łódzkich piwnic za pomocą Pawła Cieślaka. Wystąpi w duecie z Szymonem Siwierskim - klawiszowcem i klarnecistą.

1 kwietnia 20:00
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje osobiste: Przystanek Korzeniowa, Trzeci Księżyc
rezerwacje sms/email: przystanekkorzeniowa@gmail.com/502722432
dla artystów 20 pln

 

Tekst i foto: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę