Koncert "Summertime" w Synagodze. Konkurs

Skomentuj (1)

„What a wonderful world”, „Summertime”, „Fly me to the moon”, „Zielono mi”, „Uciekaj moje serce” – te i inne piosenki usłyszymy w Synagodze podczas koncertu Ani Sokołek „Summertime”.

Anna Sokołek to absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczyła w programach telewizyjnych: „The Voice of Poland” i „Bitwa na głosy”. Laureatka wielu konkursów dla wokalistów. Wieloletnia solistka zespołów Gospel Rain i Full Power Spirit, z którymi koncertowała na terenie całej Polski i za granicą. Od wielu lat koncertuje z różnymi muzykami śpiewając utwory z gatunku jazz i soul we własnych aranżacjach. Na swoim koncie wiele występów w różnego rodzaju projektach muzycznych, od kameralnych koncertów przez koncerty z gwiazdami polskiej sceny muzycznej po telewizyjne show.


Koncert odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 18.00 w Synagodze przy ul. Lubelskiej 4.

Bilety
w cenie 30 zł do nabycia na portalu KupBilecik.pl lub na 2 godziny przed koncertem na miejscu - w Synagodze ul. Lubelska 4. Rezerwacje: w Synagodze lub po nr tel.: 692 578 677.

Dla tych z Państwa, którzy wezmą udział w naszym konkursie i udzielą pełnej, prawidłowej odpowiedzi na pytanie, mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert Ani Sokołek, której akompaniować będzie Patryk Czyżewski.

Pytanie konkursowe: Zdjęcia jakiego przedwojennego artysty fotografika będą w Synagodze tłem dla recitalu Ani Sokołek? Jaki jest tytuł cyklu tych zdjęć i jakie jest jego znaczenie w historii fotografii?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do godziny 14.00 w piątek 19 sierpnia. Rozwiązania należy nadsyłać na adres redakcji redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem Summertime.

Regulamin konkursu dostępny tutaj: https://www.kazimierzdolny.pl/news/regulamin-konkursu-summertime/42239.html

 

Fundatorem nagród jest organizator koncertu – Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę