Koncert "Summertime" w Synagodze. Konkurs

Skomentuj (1)

„What a wonderful world”, „Summertime”, „Fly me to the moon”, „Zielono mi”, „Uciekaj moje serce” – te i inne piosenki usłyszymy w Synagodze podczas koncertu Ani Sokołek „Summertime”.

Anna Sokołek to absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczyła w programach telewizyjnych: „The Voice of Poland” i „Bitwa na głosy”. Laureatka wielu konkursów dla wokalistów. Wieloletnia solistka zespołów Gospel Rain i Full Power Spirit, z którymi koncertowała na terenie całej Polski i za granicą. Od wielu lat koncertuje z różnymi muzykami śpiewając utwory z gatunku jazz i soul we własnych aranżacjach. Na swoim koncie wiele występów w różnego rodzaju projektach muzycznych, od kameralnych koncertów przez koncerty z gwiazdami polskiej sceny muzycznej po telewizyjne show.


Koncert odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 18.00 w Synagodze przy ul. Lubelskiej 4.

Bilety
w cenie 30 zł do nabycia na portalu KupBilecik.pl lub na 2 godziny przed koncertem na miejscu - w Synagodze ul. Lubelska 4. Rezerwacje: w Synagodze lub po nr tel.: 692 578 677.

Dla tych z Państwa, którzy wezmą udział w naszym konkursie i udzielą pełnej, prawidłowej odpowiedzi na pytanie, mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert Ani Sokołek, której akompaniować będzie Patryk Czyżewski.

Pytanie konkursowe: Zdjęcia jakiego przedwojennego artysty fotografika będą w Synagodze tłem dla recitalu Ani Sokołek? Jaki jest tytuł cyklu tych zdjęć i jakie jest jego znaczenie w historii fotografii?

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do godziny 14.00 w piątek 19 sierpnia. Rozwiązania należy nadsyłać na adres redakcji redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem Summertime.

Regulamin konkursu dostępny tutaj: http://www.kazimierzdolny.pl/news/regulamin-konkursu-summertime/42239.html

 

Fundatorem nagród jest organizator koncertu – Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę