Koncert Olgi Polikowskiej. Konkurs

Już w tę sobotę w Trzecim Księżycu zaśpiewa Olga Polikowska. Jej zmysłowy wokal usłyszymy w jej takich przebojach jak "Musisz", "Ulatuje", "Od nowa" czy "Szum" oraz w zupełnie nowych kompozycjach.

Przez dziennikarzy i krytyków muzycznych określona została debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Olga Polikowska pojawi się w Kazimierzu już w sobotę 14 grudnia o godzinie 20:00.

Dla tych z Państwa, którzy zwyciężą w naszym konkursie, mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert.

Pytanie konkursowe brzmi:

Dlaczego chcesz wybrać się na koncert Olgi Polikowskiej?

Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: anna.soria@kazimierzdolny.pl do piątku 13 grudnia do godziny 15:00 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników w piątek (13 grudnia) o godzinie 16:00 na łamach naszego portalu.

Organizatorem koncertu i sponsorem nagród w konkursie jest Wytwórnia Muzyczna MTJ, Fonobo label.

Koncert Olgi Polikowskiej odbędzie się 14 grudnia w Trzeci Księżyc Bistro przy ul. Mały Rynek 1. Początek występu został zaplanowany na godz. 20:00. Bilety w cenie 30zł będą dostępne w dniu koncertu.

Wydarzeniu patronuje portal kazimierzdolny.pl.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Karnawałowy zawrót głowy! Poznaj oferty noclegowe, w których miło spędzisz czas w Karnawale 2020. Sprawdź noclegi i baw się dobrze!
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2020! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę