Koncert Lord & the Liar w Korzeniowej

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert Lord & the Liar, znanego poznańskiego barda, który przemierzył Polskę, czarując swoimi nostalgicznymi piosenkami na ponad 100 koncertach.

W Korzeniowej 16 kwietnia podczas koncertu Lord & the Liar wybrzmią zarówno lubiane utwory z pierwszej płyty jak "Pan Nocy" czy "Glass Full of cigarettes", które przykuły uwagę szerszej publiczności, jak również całkiem nowy materiał, który ukaże się na nowym krążku we wrześniu 2016.

Lord & the Liar to Paweł Swiernalis, twórca tekstów i muzyki. To młody, nonszalancki elegant-songwriter śpiewający historie o życiu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich. Jego teksty opisują prawdziwe sytuacje z życia – zarówno z bardzo trudnego dzieciństwa na wschodzie, jak i intensywnej młodości. Gatunki, w jakich oscyluje muzyka Pawła, to psychodelic/jazzy/blues, obijające się o alternatywę. Ceniąc piękno języka polskiego, a jednocześnie łatwość i elastyczność języka angielskiego, każdy z tekstów powstaje w dwóch wersjach językowych.

Muzyka Lord & the Liar zabiera słuchaczy na godzinną opowieść pełną strachu, złudzeń i humoru noir. Dźwięki zapętlonej gitary, elektroniki, chórów i wibrującego, niskiego wokalu Pawła przyrównywane są do koncertów Nicka Cave’a, Toma Waitsa, czy też Morphine, a teksty przywołują opowieści, których nie powstydziliby się najlepsi story-tellerzy. Solowe aranżacje mają w sobie ogromne pokłady nostalgii i psychodelii wspomaganej looperem i potężnym zestawem efektów gitarowych.

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 16 kwietnia godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN


Tekst: Korzeniowa

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę