PKS odjedzie z Korzeniowej

Wiosna to radość. Radość to śmiech. Śmiech to zdrowie! Korzeniowa zaprasza na spotkanie z lubelską sceną kabaretową i uśmiechniętą wschodzącą gwiazdą wschodu.

Zastanawiacie się, czym jest Kabaret PKS z Lublina? To kabaret, który pierwszy rejsowy kurs PKS-owy wykonał w 2015 r. i ma kierowców, którzy trzymają kierownicę jednocześnie na zmianę bądź solo. PKS Lublin to trzech młodych, zdrowych kabareciarzy. To fanatycy jeżdżenia starem i smakosze grochówki.

Zadebiutowali 15 sierpnia 2015 na Mistrzostwach Świata Juniorów na Żużlu, a oglądająca ich publiczność przebiła śmiechem ryk rozpędzonych bezhamulcowych junaków. Występowali na Wrak Atak w Lublinie, przeglądzie Kabaretowym HiHiHaHa w Kurzętniku czy na Stand Up GAPA w Warszawie.

Korzeniowa mikroscena i Kazimierski Klub Komedii zaprasza na kolejną terapię śmiechem!

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 9 kwietnia godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę