PKS odjedzie z Korzeniowej

Wiosna to radość. Radość to śmiech. Śmiech to zdrowie! Korzeniowa zaprasza na spotkanie z lubelską sceną kabaretową i uśmiechniętą wschodzącą gwiazdą wschodu.

Zastanawiacie się, czym jest Kabaret PKS z Lublina? To kabaret, który pierwszy rejsowy kurs PKS-owy wykonał w 2015 r. i ma kierowców, którzy trzymają kierownicę jednocześnie na zmianę bądź solo. PKS Lublin to trzech młodych, zdrowych kabareciarzy. To fanatycy jeżdżenia starem i smakosze grochówki.

Zadebiutowali 15 sierpnia 2015 na Mistrzostwach Świata Juniorów na Żużlu, a oglądająca ich publiczność przebiła śmiechem ryk rozpędzonych bezhamulcowych junaków. Występowali na Wrak Atak w Lublinie, przeglądzie Kabaretowym HiHiHaHa w Kurzętniku czy na Stand Up GAPA w Warszawie.

Korzeniowa mikroscena i Kazimierski Klub Komedii zaprasza na kolejną terapię śmiechem!

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 9 kwietnia godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę