PKS odjedzie z Korzeniowej

Wiosna to radość. Radość to śmiech. Śmiech to zdrowie! Korzeniowa zaprasza na spotkanie z lubelską sceną kabaretową i uśmiechniętą wschodzącą gwiazdą wschodu.

Zastanawiacie się, czym jest Kabaret PKS z Lublina? To kabaret, który pierwszy rejsowy kurs PKS-owy wykonał w 2015 r. i ma kierowców, którzy trzymają kierownicę jednocześnie na zmianę bądź solo. PKS Lublin to trzech młodych, zdrowych kabareciarzy. To fanatycy jeżdżenia starem i smakosze grochówki.

Zadebiutowali 15 sierpnia 2015 na Mistrzostwach Świata Juniorów na Żużlu, a oglądająca ich publiczność przebiła śmiechem ryk rozpędzonych bezhamulcowych junaków. Występowali na Wrak Atak w Lublinie, przeglądzie Kabaretowym HiHiHaHa w Kurzętniku czy na Stand Up GAPA w Warszawie.

Korzeniowa mikroscena i Kazimierski Klub Komedii zaprasza na kolejną terapię śmiechem!

Gdzie: Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Kazimierz Dolny
Kiedy: 9 kwietnia godz. 19.19
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji
Rezerwacje: przystanekkorzeniowa@gmail.com, tel 502 722 432
Wstęp 20PLN

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę