Koncert grupy Tara Gayan w Trzecim Księżycu

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro zaprasza na kolejny księżycowy koncert. W najbliższy weekend pojawi się tam zespół Tara Gayan.
Zespół Tara Gayan tworzy dwoje utalentowanych muzyków: Agnieszka Mendel i Maciej Hanusek. Ich codzienna rzeczywistość rozpięta jest między wschodem i zachodem - Lubelszczyzną i Dolnym Śląskiem, tak jak ich muzyka - inspirowana myślą dalekowschodnich muzyków, poetów i filozofów, pobrzmiewa kinem drogi. W tym bogatym muzycznym pejzażu usłyszymy vintage’owe barwy gitar, elektronikę, fuzję tematów indyjskich z zachodnią perspektywą alternatywnego rocka i odrobiną jazzu; w warstwie tekstowej pojawia się mozaika języków. Wyraźnie przebija się też nutka ambitnego synth popu.
Po latach przyjaźni i pracy przy wielu wspólnych projektach muzycy zdecydowali się stworzyć swój własny niepowtarzalny świat, czerpiąc z bogatych doświadczeń muzycznych i teatralnych (Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, Muzyka Sfer, Yaron Trio, The Gate).
Zespół zadebiutował koncertowo w grudniu 2017 roku i aktualnie przygotowuje się do wydania pierwszego studyjnego albumu.
Koncertowo Tara Gayan występuje z perkusjonalistą Michałem Brańką.
Gdzie: Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 (jatki)
Kiedy 7 marca godzina 20:00
Wstęp 30 zł
Tekst: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę