Kolorowe podsumowanie

Skomentuj (4)

zobacz więcej (17)

"Ośmiu Wspaniałych" to poplenerowa wystawa malarstwa wyjątkowych twórców, którzy tworzyli wspólnie podczas Piątego Międzynarodowego Pleneru Malarskiego. Prace oglądać można w Galerii Grabskich w Kazimierzu Dolnym.

Zdaniem organizatorów, jest to najciekawsza wystawa tego roku. Oglądać możemy na niej obrazy Ośmiu Wspaniałych, którzy wiosną pracowali na Piątym Międzynarodowym Plenerze Malarskim w Pałacu Wiechlice. Teraz, kiedy już za oknami  jesiennie, w ich twórczości zobaczymy wiosnę.

W Piątym Międzynarodowym Plenerze Malarskim wzięli udział: Irena Duszacka, Tatiana Potworowa, Małgorzata Dawidiuk, Janusz Olszewski, Tomasz Owczarski, Jacek Kośmiński, Roman Gruszecki oraz Jan Grabski. Ich prace oglądać możemy w Galerii Grabskich w Kazimierzu Dolnym.

- Ta wystawa jest dla nas sporym wyzwaniem – mówi Olga Grabska. – Trudność polega na tym, by zmieścić tak wiele obrazów, które są tak różne. Bo nasi artyści używają różnych technik.

Temu wyzwaniu udało się jednak sprostać. A ta różnorodność tylko uatrakcyjniła wystawę. Bo na niej każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie. Są tu bowiem zarówno delikatne akwarele, ikony, przepiękne polskie krajobrazy, jak i kolorowe egzotyczne wręcz klimaty.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

 • hehehe
  co za wspanialy i fachowy artykul informacyjny, pisala gimnazjalistka?
  • Harry
   nie....qurna....klient po zawodowce...
  • pijany nad Grodarza
   O co Wam obu idzie ?
  • Harry
   ja rozumiem lakoniczność wpisu......ale to MUSI nieść jakas tresc--a tu jej nie ma--o to idzie!!
   a nawet jeżeli jest ---to tak znikoma....zeeee....

Mapa

Galerie

Galeria Grabskich


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę