Kobieta ma głos

O tym, że kobieta ma głos i potrafi go użyć nikogo chyba przekonywać nie trzeba. Do kogo więc adresowane są warsztaty „Kobieta ma głos?

Warsztaty „Kobieta ma głos’, które odbędą się już w tę sobotę 29 marca w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki, poprowadzi wokalistka i trenerka śpiewu Anna Sokołek – absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, znana telewizyjnych programów telewizyjnych "The Voice of Poland" i "Bitwa na głosy". Na co dzień jest wokalistką zespołów Gospel Rain i Full Power Spirit, jako że najbliższy jej sercu jest jazz i soul.

Podczas warsztatów adresowanych wyłącznie do kobiet uczestniczki będą poszukiwały swojego głosu, spróbują go poznać, wyzwolić i spróbować odważniej używać, co pozwoli zyskać większą świadomość siebie.

Nieważne jest, jakie masz predyspozycje wokalne. Jeśli tylko chcesz poznać swój głos, chcesz poczuć się pewniej sama ze sobą, chcesz świadomie używać swojego głosu do wyrażania siebie, poczuć się wyjątkową jedyną w swoim rodzaju – te warsztaty są dla Ciebie.

Początek zajęć 29 marca godz. 12.30. więcej informacji: http://www.kazimierzdolny.pl/zaproszenia/kobieta-ma-glos---warsztaty/18472.html

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę