Kazimierz w rytmie papaya dance

Skomentuj (4)
Sobotni program TVP2 „Pytanie na śniadanie” nadawany będzie z Kazimierza. Autorzy mają nadzieję roztańczyć renesansowe Miasteczko w rytmie „Papaya dance” – światowego remake’u Urszuli Dudziak, który podbija serca ludzi na całym świecie.

Mówią o nim, że jest polskim hitem na miarę piosenki „Jożin z bażin”. Przebój Urszuli Dudziak z lat siedemdziesiątych tańczy podobno cały świat. Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu od Filipin. Prosty taniec ułożony do tego motywu muzycznego tańczą w supermarketach, w armii, a nawet w więzieniach. Tańczą wszyscy – od zwykłych ludzi począwszy, na wysokich urzędnikach kończąc. Urszula Dudziak planuje opracować nowe aranżacje hitu, który śmiało można nazwać polską macareną.

W sobotę 8 marca przekonamy się, czy choroba filipińska w rytmie papaya dance opanuje tych, którzy odwiedzą kazimierski rynek. Będzie się można o tym przekonać naocznie – przychodząc w pobliże rynkowej studni lub też w domu przed telewizorami w godzinach 9 – 10 rano.

Więcej:

Kurier Lubelski
Gazeta.pl

i na żywo
http://www.kazimierzdolny.net/

http://www.itvp.pl/video.html?channel_id=-1&site_id=-1&genre_id=-1&form_id=-1&video=31991SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę