Kazimierz w deszczu (nagród)

Skomentuj (2)

Na arenie ogólnopolskiej dostrzeżono i uhonorowano Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi i Małopolski Przełom Wisły.

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi zdobył certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej w konkursie „Najlepszy produkt turystyczny 2013”. Impreza odbywająca się w Kazimierzu od siedmiu lat znalazła się wśród 10 najlepszych produktów wyróżnionych w ten sposób przez Polską Organizację Turystyczną. Certyfikat dla Dwóch Brzegów podczas uroczystej gali na Targach Tour Salon w Poznaniu 18 października odebrał dyrektor Festiwalu Zbigniew Bojczuk.

Małopolski Przełom Wisły – ten 80-kilometrowy odcinek Wisły między Zawichostem a Puławami – najpiękniej prezentuje się ze wzgórz i zamków w okolicach Kazimierza Dolnego. Teren ten uznano za jeden z siedmiu cudów Polski w kategorii Natura w trzeciej edycji konkursu organizowanego przez National Geografic „7 nowych cudów Polski”.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • pijany znad Grodarza
    "
    Małopolski Przełom Wisły - ten 80-kilometrowy odcinek Wisły między Zawichostem a Puławami - najpiękniej prezentuje się ze wzgórz i zamków w okolicach Kazimierza Dolnego"
    Pięknie się czyta, ale ta Albrychtówka ?, a była piękna.
  • Mieszkaniec
    Miła informacja

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę