Kazimierz Dolny w finale plebiscytu Top Atrakcje 2016

Skomentuj (1)

Kazimierz jest w finale plebiscytu Top Atrakcje 2016. Czy trafi na miejsce pierwsze? Głosowanie wciąż trwa.

Kazimierz znalazł się w finale plebiscytu Top Atrakcje 2016 w kategorii „Miasta i miejscowości”. Obecnie zajmuje miejsce drugie po Ratuszu w Bieczu. Daleko za nim jest jako trzeci Sandomierz. Jednak jeszcze wszystko może się zmienić. Kazimierz na miejscu pierwszym? Czemu nie?

Zachęcamy do oddania głosu na nasze Miasteczko! To tu przecież jest najpiękniej i najbardziej energetyzująco!

Głosujmy!

Oddany głos należy potwierdzić przyciskiem „Oddaj swój głos” na dole strony.  Tym razem – żeby głos został zaliczony – należy głosować we wszystkich kategoriach. Warto więc zwrócić uwagę na miejsca znajdujące się w bezpośredniej bliskości Kazimierza: Magiczne Ogrody w Janowcu w kategorii „Parki rozrywki” oraz Stare Łazienki w Nałęczowie i Zamek w Lublinie – oba budynki w kategorii „Zamki i pałace”.

Głosy sprawdzane są poprzez pliki coockies, więc można oddać głos z kilku przeglądarek zainstalowanych na jednym komputerze.

Finałowe głosowanie trwa do 15 maja.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę