Kazimierz Dolny wśród Top Atrakcji 2016

Skomentuj (4)

Trwają eliminacje do plebiscytu Top Atrakcje 2016. Kazimierz Dolny ma szansę znaleźć się w finale. Głosujmy!

Już po raz piąty portal PolskieSzlaki.pl organizuje plebiscyt atrakcji turystycznych w Polsce. W eliminacjach do finału w kategorii „miejscowość z klimatem” znalazł się również Kazimierz Dolny.

- Niewiele jest miast w Polsce o tak specyficznym klimacie, urokliwych zakątkach i pięknej starówce pamietającej odległe czasy – czytamy na portalu PolskieSzlaki.pl – Dzięki temu Kazimierz Dolny stał się słynnym nadwiślańskim kurortem chętnie odwiedzanym przez ludzi zwyczajnych i niezwyczajnych.

W tej kategorii do finału startuje 8 miejscowości, w tym Zamość i Sandomierz, które na razie wyprzedzają Kazimierz w liczbie zdobytych głosów. Wszystko jednak może się zmienić, bo głosowanie trwa do 24 kwietnia.

Zachęcamy do oddania głosu na nasze Miasteczko! To tu przecież jest najpiękniej i najbardziej energetyzująco!

http://www.topatrakcje.pl/2016/50,miasta-i-miejscowosci.html

Oddany głos należy potwierdzić przyciskiem „Oddaj swój głos” na dole strony. 

Głosy sprawdzane są poprzez pliki coockies, więc można oddać głos z kilku przeglądarek zainstalowanych na jednym komputerze.

Finał akcji zaplanowano od 25 kwietnia do 15 maja. Czy znajdzie się w nim Kazimierz Dolny, zależy od nas! Głosujmy!

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • Czorna
  A ja szalejem za panem Remikiem z Batorego!
 • czepek
  Dlaczego nikt nie napisze że Kazimierz ma nowego burmistrza????Jak to piszą na słynnym blogu J.K. to cała rodzina B. rządzi Kazimierzem.Radze się zainteresować tym tematem i przeczytać nową wspólnotę puławską.Hehe same ciekawe rzeczy widzę,a nie było mnie w Kazimierzu zaledwie parę dni.
  • Ciemnota
   Blog wmawia nam co mamy myśleć, a nie ten portal. Więc chyba dobrze, że z bloga wszystko wiemy i możemy myśleć tak jak chce właściciel.
 • miasteczko
  Jeżeli ten konkurs popiera pania Romana ze Stowarzyszenia Mieszkańców wówczas oddać mogę głos ze spokojem ducha. Inaczej ten konkurs wydaje się być podejrzany.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę