Kazimierz Dolny w finale plebiscytu Top Atrakcje 2016

Skomentuj (1)

Kazimierz jest w finale plebiscytu Top Atrakcje 2016. Czy trafi na miejsce pierwsze? Głosowanie wciąż trwa.

Kazimierz znalazł się w finale plebiscytu Top Atrakcje 2016 w kategorii „Miasta i miejscowości”. Obecnie zajmuje miejsce drugie po Ratuszu w Bieczu. Daleko za nim jest jako trzeci Sandomierz. Jednak jeszcze wszystko może się zmienić. Kazimierz na miejscu pierwszym? Czemu nie?

Zachęcamy do oddania głosu na nasze Miasteczko! To tu przecież jest najpiękniej i najbardziej energetyzująco!

Głosujmy!

Oddany głos należy potwierdzić przyciskiem „Oddaj swój głos” na dole strony.  Tym razem – żeby głos został zaliczony – należy głosować we wszystkich kategoriach. Warto więc zwrócić uwagę na miejsca znajdujące się w bezpośredniej bliskości Kazimierza: Magiczne Ogrody w Janowcu w kategorii „Parki rozrywki” oraz Stare Łazienki w Nałęczowie i Zamek w Lublinie – oba budynki w kategorii „Zamki i pałace”.

Głosy sprawdzane są poprzez pliki coockies, więc można oddać głos z kilku przeglądarek zainstalowanych na jednym komputerze.

Finałowe głosowanie trwa do 15 maja.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę