Kazimierz i czas (notatka filmowa)

A w Kazimierzu czas mimo wszystko się wcale nie zatrzymał...
Filmowa notatka Maksa Skrzeczkowskiego
Podobno czas zatrzymał tutaj swój bieg. Podobno przycupnął u stóp studni. Podobno czeka. Na co ? Na kogo?
Jeszcze niedawno nikt się nad tym nie zastanawiał. Miło było po prostu przyjechać do Kazimierza, bo tu inaczej się żyje, inaczej oddycha.
Dzisiaj, gdy patrzymy na pusty rynek, nietrudno ulec wrażeniu, że tu naprawdę zatrzymał się czas. I to w takim momencie, gdy ludzie nie zdążyli wejść na rynek. Nawet nie zdążyli wysiąść z autobusu. Nawet nie zdążyli do niego wsiąść. Nawet nie wyszli z domu. I nie wiadomo, kiedy w ogóle z niego wyjdą… 
Notatka filmowa Maksa Skrzeczkowskiego pokazuje jednak, że czas nie stanął w miejscu. Wciąż płynie i to wcale nie wolniej niż dotąd. To dobrze. Może już wkrótce będziemy świadkami kolejnej zmiany i znów zobaczymy piękny, ludny Kazimierz?

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę