Kazimierz Dolny w obiektywie lekarzy

„Kazimierz Dolny w obiektywie” to tytuł wystawy w Domu Kuncewiczów, prezentującej najciekawsze zdjęcia z ogólnopolskich plenerów fotograficznych lekarzy odbywających się co roku w Miasteczku.
Ogólnopolskie Plenery Fotograficzne Lekarzy organizowane przez Komisję Kultury Lubelskiej Izby Lekarskiej w Lublinie odbywają się w Kazimierzu regularnie od 7 lat. Każdy z nich kończy wystawa poplenerowa w Galerii Sztuki Nieprofesjonalnej „U Lekarzy” w Lublinie. W tym roku z powodu pandemii plener się nie odbędzie, ale najciekawsze fotografie będzie można podziwiać w Kuncewiczówce w galerii „Pracownia”.
- Kilkanaście najlepszych fotografii prezentujemy na wystawie „Kazimierz Dolny w obiektywie”. Możliwość selekcji prac sprawiła, że oprócz znanych motywów fotograficznych, na ekspozycji są również nieoczywiste foto-notatki z Miasteczka – czytamy w zapowiedzi wystawy.
Wystawa w Domu Kuncewiczów – oddziale Muzeum Nadwiślańskiego będzie czynna w październiku i listopadzie w godzinach 9.00-16.00.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę