Kazimierz Dolny w obiektywie lekarzy

„Kazimierz Dolny w obiektywie” to tytuł wystawy w Domu Kuncewiczów, prezentującej najciekawsze zdjęcia z ogólnopolskich plenerów fotograficznych lekarzy odbywających się co roku w Miasteczku.
Ogólnopolskie Plenery Fotograficzne Lekarzy organizowane przez Komisję Kultury Lubelskiej Izby Lekarskiej w Lublinie odbywają się w Kazimierzu regularnie od 7 lat. Każdy z nich kończy wystawa poplenerowa w Galerii Sztuki Nieprofesjonalnej „U Lekarzy” w Lublinie. W tym roku z powodu pandemii plener się nie odbędzie, ale najciekawsze fotografie będzie można podziwiać w Kuncewiczówce w galerii „Pracownia”.
- Kilkanaście najlepszych fotografii prezentujemy na wystawie „Kazimierz Dolny w obiektywie”. Możliwość selekcji prac sprawiła, że oprócz znanych motywów fotograficznych, na ekspozycji są również nieoczywiste foto-notatki z Miasteczka – czytamy w zapowiedzi wystawy.
Wystawa w Domu Kuncewiczów – oddziale Muzeum Nadwiślańskiego będzie czynna w październiku i listopadzie w godzinach 9.00-16.00.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę