Kazimierskie Inspiracje – konkurs IV

Sobota 16 sierpnia upłynie pod znakiem Rzeszów Klezmer Band, który da „Koncert Muzyki Klezmerskiej” w synagodze w ramach Festiwalu Kazimierskie Inspiracje o godzinie 20.30. Bilety – do wygrania w naszym konkursie!

Rzeszów Klezmer Band zdobywa publiczność spontanicznością, pasją i szczerością. Muzyka tych młodych i energicznych klezmerów momentami porywa do tańca, kusząc zmysłowymi nastrojami, innym razem wzrusza rzewnymi. Rzeszów Klezmer Band chwilami niemal zatraca się w muzycznym uniesieniu. W ten sobotni wieczór będziecie Państwo świadkami klezmerskiej burzy, która jest hymnem pochwalnym życia, muzyki i Boga - pełnym piękna i radości!

Pytania konkursowe:

1: Wymień co najmniej trzy instrumenty typowe dla składu kapel klezmerskich.
2: Skąd się wywodzi muzyka klezmerska?
3: Co jest popularnym symbolem Kazimierza zawartym w logo Kazimierskich Inspiracji?

Rozwiązanie konkursu wraz z danymi teleadresowymi (imię, nazwisko, adres, telefon) należy wysyłać na adres e-mail: redakcja@kazimierzdolny.pl Ogłoszenie wyników konkursu na naszym portalu – w piątek 15 sierpnia w godzinach przedpołudniowych.

Czekamy na odpowiedzi z dopiskiem: Kazimierskie Inspiracje – konkurs IV. Powodzenia!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę