Kazimierska Akademia Fotografii: Postrzeganie świata

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Kazimierskiej Akademii Fotografii. 8 lutego przygotowaliśmy dla Was totalną rewelację – mówi Maks Skrzeczkowski. –  Już nic nie będzie takie jak wcześniej. Wasze zdjęcia też.

To już piąte z kolei zajęcia w ramach Kazimierskiej Akademii Fotografii. 8 lutego tradycyjnie o godzinie 11.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki spotkanie z… no właśnie z kim?

- Przygotowaliśmy dla Was totalną rewelację – mówi Maks Skrzeczkowski, koordynator Kazimierskiej Akademii Fotografii. – Wyjątkowy wykład doktora Jarosława Janowskiego „Percepcja wizualna", który zmieni Wasze postrzeganie świata, oraz tajemnicze zadanie plenerowe... Już nic nie będzie takie jak wcześniej, Wasze zdjęcia też.

 

Spotkanie lutowe poprowadzi dr Jarosław Janowski zamiast wcześniej zapowiadanego Aleksandra Błońskiego.

 

KAF – Kazimierska Akademia Fotografii – to projekt realizowany w formie comiesięcznych spotkań ze znanymi fotografami, którzy podzielą się z uczestnikami swoja wiedzą na temat różnorodnych technik kadrowania, wyboru tematu dzieła fotograficznego, używania światła i cienia, gradacji planów, detali, fotografii barwnej i monochromatycznej oraz przybliżą jeszcze wiele innych zagadnień.

Udział w zajęciach KAF jest bezpłatny. Na zakończenie całorocznych spotkań zaplanowano wystawę zbiorową złożoną z fotografii przekazanych przez uczestników warsztatów. Wystawa zostanie zaprezentowana w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki, a potem w innych miastach Polski.

Koordynatorem Akademii jest Maks Skrzeczkowski – znany kazimierski artysta fotograf, animator wielu projektów związanych z fotografią tel.503-027-536, makszkazimierza@tlen.pl, www.facebook.com/makszkazimierza

Patronem medialnym Kazimierskiej Akademii Fotografii jest Kazimierski Portal Internetowy.

Program Kazimierskiej Akademii Fotografii

8 lutego godz. 11.00 – Jarosław Janicki
8 marca godz. 11.00 – Dorota Awiorko – Klimek
12 kwietnia godz. 11.00 – Jerzy Kuna
10 maja godz. 11.00 – Leszek Mądzik
28 czerwca godz. 11.00 – Janusz Kobyliński
12 lipca godz. 11.00 – Tomasz Sikora
2 lub 9 sierpnia godz. 11.00 – Adam Bujak
wrzesień – Tadeusz Pałka

 

Skomentuj


Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę