Kazimiernikejszyn 2020. Czym zaskoczy nas VII edycja?

Karnety już można zamawiać, wiemy także, choć w części, jacy artyści pojawią się latem z koncertem w Kazimierzu. Czy przyszłoroczna edycja Festiwalu Kazimiernikejszyn nas czymś zaskoczy? Oczywiście!
Festiwal Kazimiernikejszyn stał się nieodłącznym elementem letniego krajobrazu Kazimierza Dolnego. Teraz nawet trudno sobie wyobrazić wakacje bez tej mocno zakręconej i pełnej pozytywnej energii imprezy. Kazimiernikejszyn ma swoich stałych fanów, którzy od lat przyjeżdżają do Miasteczka właśnie na ten festiwal. Nie dziwi więc fakt, że choć do kolejnej edycji imprezy dzieli nas ponad pół roku, ruszyła już sprzedaż karnetów. Znamy także już nazwiska artystów, którzy pojawią się latem w Kazimierzu. Na scenie w przepięknej scenerii kamieniołomu wystąpi Katarzyna Nosowska, Mrozu, Baranovski, Kwiat Jabłoni oraz Bass Astral i Igo. Kiedy dowiemy się więcej?

- Będziemy sukcesywnie ogłaszać kolejnych artystów – mówi Michał Niewęgłowski, inicjator i organizator Kazimiernikejszyn - Być może w marcu poznamy już wszystkie szczegóły, a może zaskoczymy Was czymś jeszcze w czerwcu. Zobaczymy, jak sytuacja się wyklaruje.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas siódmej edycji Kazimiernikejszyn będzie więcej koncertów oraz różnych atrakcji. I jak zawsze całe morze pozytywnej energii oraz niezapomnianych wrażeń. Bez spinki.

- Formuła będzie ta sama, jednak trochę rozwinięta – mówi Michał Niewęgłowski. - Skupiamy się na ulepszeniu tej imprezy, rozbudowie poszczególnych stref, dopracowaniu scenografii, przyozdobieniu miasta i podkręceniu atmosfery, która wytwarza się podczas Kazimiernikejszyn.

Więcej szczegółów poznamy pewnie za jakiś czas.  Natomiast latem, dokładnie w dniach 15 – 19 lipca 2020, przekonamy się, jakie to ulepszenia przygotowali organizatorzy. A już dziś rezerwujcie czas na VII edycję Festiwalu Kazimiernikejszyn!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2024. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę