Joga w ferie

Skomentuj (11)

Już od prawie pół roku w odnowionym budynku Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki przy ul. Lubelskiej 12 w Kazimierzu Dolnym odbywają się zajęcia jogi. Podczas ferii zapraszamy na dodatkowe, bezpłatne sesje!

Miłośników jogi zapewne ucieszy informacja o dodatkowych, bezpłatnych sesjach. Ci, którzy jeszcze nie odważyli się przyjść na zajęcia prowadzone przez znaną w Kazimierzu malarkę, ale także trenerkę jogi, Annę Kushch, mają teraz niepowtarzalną okazję, by to uczynić. W dniach 20 – 31 stycznia we wtorki w godzinach 17.30 – 18.30 i we środy w godzinach 15.00 -16.00 trenerka zaprasza na bezpłatne zajęcia. Oprócz tego w zwykłych terminach (we wtorki i piątki w godzinach 9.00 – 10.30) odbywają się zajęcia odpłatne.

- Od dziecka byłam wychowywana w tradycji jogi, którą praktykuje od lat również mój ojciec Vasilij, jak i liczna grupa moich znajomych i przyjaciół w Europie i Azji, gdzie podróżowałam, aby pogłębiać swoją wiedzę, i doskonalić techniki – mówi Anna Kushch. – Działając przez ciało, buduję świadomość i duszę człowieka, kierując się zasadami jogi w życiu codziennym.

Jako trenerka Anna Kushch nabierała praktyki i kształciła się przez dwa lata w szkole Ireny Najdienowej na Ukrainie. Jej dwumiesięczny pobyt na Sri Lance znacząco pomógł jej pogłębić techniki medytacji. Ostatecznie zdecydowała się na bardzo wymagający, ale też niezwykle budujący system treningowy YOGA 23 szkoły Andrzeja Syderskiego.

- Podczas moich zajęć wprowadzam techniki kobiece, techniki oddechowe, wiedzę o harmonogramie dnia i procedurach wprowadzających stan ciała i ducha w równowagę. Wyjaśniam również, co to jest prawdziwa medytacja – mówi Anna Kushch. – Moim duchowym nauczycielem jest Gaurasundar Das, od którego otrzymałam błogosławieństwo i przyzwolenie, aby trenować i szkolić ludzi, którzy tego chcą i potrzebują.

Obecnie mieszka i pracuje w Kazimierzu Dolnym.

 

Tekst: Kuzmir

Fot. Z archiwum Anny Kushch

 

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • kazimierzanka
  Redakcjo prawda kole w oczy.
 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały usunięte. Prosimy trzymać się tematu komentowanego artykułu.
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok. Kondomy? A, co Pawłowicz?
 • szok
  Busz nie busz , złaź z tej rury .Rura może się przydać jak przyjdzie mi studnie kopać .
  Izraelska firma Tahal sprywatyzuje Polskie Wodociągi a wtedy rura i szpadel będą w cenie.
  Od jesieni już zdążyli namieszać ze swoim geszeftem więc lepiej się zabezpieczyć .
 • Gosia
  W filmie "Madagaskar" to nie była rura, tylko busz!!!. To takie swojskie klimaty.
 • pijant znad Grodarza
  # Gosiu. My również grzeszymy, ale TY stokrotnie. Cialo wyginasz. Szoka nawiasz do ogladania/ mnie nie musisz , bo ogladam wszystko co ładne/.
  Tak sie modlę: Ruro, nie złam się.
 • szok
  Na pewno nic??
 • Sztukmistrz
  Ja jestem spod Lublina, mi się nic nie wygina.
 • Gosia
  Panowie! nie oglądacie filmów dla starszych Dzieci! "Wyginam śmiało ćiało".
 • szok
  Nie bój się Pijany zaraz skasują ''całą jogę'' jak poprzednią bardzo ciekawie się zapowiadającą dyskusję wraz z całym artykułem.To jakaś paranoja.Nie dajmy się zwariować ,nie możemy się bać własnego cienia.
 • pijany znad Grodarza
  Nie wiem czy wypada?. Sympozjum NAUKOWE egzorcystów, które to odbyło się w roku ubiegłym na Jasnej Górze JEDNOZNACZNIE stwierdziło, że między innymi JOGA to ODSTĘPSTWO OD WIARY./ to ostatnie to moje. Starałem się , by stwierdzenie to, nie stało się przyczynkiem do skasowania mojego wpisu/

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę