Jest nowy zastępca burmistrza!

Powołano nowego zastępcę burmistrza Kazimierza Dolnego. Zostanie nim Bartłomiej Godlewski - z wykształcenia magister zarządzania i marketingu, absolwent warszawskiej SGH. Mieszkaniec Okala.
- Szanowni Państwo, podjąłem decyzję o powołaniu swojego nowego zastępcy – czytamy na oficjalnym profilu burmistrza Kazimierza Dolnego Artura Pomianowskiego, na jednym z portali społecznościowych. - Zostaje nim Bartłomiej Godlewski, mieszkaniec gminy, związany z Kazimierzem od urodzenia. Wierzę, że wieloletnie doświadczenie Bartłomieja Godlewskiego na stanowiskach kierowniczych w zarządzaniu i planowaniu strategicznym pozwoli nam jeszcze lepiej pracować nad rozwojem miasta i gminy.
Właśnie taka informacja pojawiła się w minionych dniach zarówno na Facebooku, jak i na stronie Urzędu Miasta. Jak czytamy, Bartłomiej Godlewski z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu, absolwentem warszawskiej SGH. Posiada też ponad 25 - letnie doświadczenie zawodowe, w tym przez wiele lat pracował na stanowiskach kierowniczych w dużych polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych, zajmując się relacjami z klientami i międzynarodowymi bankami, powadzeniem inwestycji, doradztwem w procesie sprzedażowo-inwestycyjnym i realizacją transakcji.
- Kierował zespołami do 35 osób, zajmując się również długookresowym planowaniem strategicznym i rocznymi planami biznesowymi – dowiadujemy się z informacji zamieszczonej na stronie kazimierskiego Urzędu Miasta. - Był członkiem rady nadzorczej i aktywnie zajmował się tworzeniem i wprowadzaniem nowych produktów w tym na rynkach zagranicznych.
Bartłomiej Godlewski jest mieszkańcem Okala, rodzinnie związany jest z Kazimierzem Dolnym. Przed nim kolejne wyzwanie – funkcja zastępcy burmistrza Kazimierza Dolnego. Życzymy powodzenia!

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę