Jest nowy zastępca burmistrza!

Powołano nowego zastępcę burmistrza Kazimierza Dolnego. Zostanie nim Bartłomiej Godlewski - z wykształcenia magister zarządzania i marketingu, absolwent warszawskiej SGH. Mieszkaniec Okala.
- Szanowni Państwo, podjąłem decyzję o powołaniu swojego nowego zastępcy – czytamy na oficjalnym profilu burmistrza Kazimierza Dolnego Artura Pomianowskiego, na jednym z portali społecznościowych. - Zostaje nim Bartłomiej Godlewski, mieszkaniec gminy, związany z Kazimierzem od urodzenia. Wierzę, że wieloletnie doświadczenie Bartłomieja Godlewskiego na stanowiskach kierowniczych w zarządzaniu i planowaniu strategicznym pozwoli nam jeszcze lepiej pracować nad rozwojem miasta i gminy.
Właśnie taka informacja pojawiła się w minionych dniach zarówno na Facebooku, jak i na stronie Urzędu Miasta. Jak czytamy, Bartłomiej Godlewski z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu, absolwentem warszawskiej SGH. Posiada też ponad 25 - letnie doświadczenie zawodowe, w tym przez wiele lat pracował na stanowiskach kierowniczych w dużych polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych, zajmując się relacjami z klientami i międzynarodowymi bankami, powadzeniem inwestycji, doradztwem w procesie sprzedażowo-inwestycyjnym i realizacją transakcji.
- Kierował zespołami do 35 osób, zajmując się również długookresowym planowaniem strategicznym i rocznymi planami biznesowymi – dowiadujemy się z informacji zamieszczonej na stronie kazimierskiego Urzędu Miasta. - Był członkiem rady nadzorczej i aktywnie zajmował się tworzeniem i wprowadzaniem nowych produktów w tym na rynkach zagranicznych.
Bartłomiej Godlewski jest mieszkańcem Okala, rodzinnie związany jest z Kazimierzem Dolnym. Przed nim kolejne wyzwanie – funkcja zastępcy burmistrza Kazimierza Dolnego. Życzymy powodzenia!

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę