Jarzębinowy weekend

Artystyczna wyprawa do lasu, instalacje z darów natury, "jubilerskie" prace i kulinarne odrobinę... Zagrodowa Osada terapeutyczno – edukacyjna w Uściążu zaprasza 23 – 25 września na "Jarzębinowy weekend".

"Jarzębinowy weekend" w Osadzie Zagrodowej w Uściążu to propozycja dla tych, którzy zmęczeni rytmem wielkiego miasta odczuwają tęsknotę za spokojem i ciszą. Warto sprawdzić, jak to jest, gdy czas płynie zupełnie inaczej, a pojęcie „pospiech” po prostu nie istnieje.


Przygoda z jarzębiną zaczyna się tu już w piątek 23 września ok. godz. 18.00. W starym piecu zapłoną brewiona i rozpocznie się smażenie jarzębiny. Planowany jest wspólny, długi spacer do lasu z pysznymi kanapkami i gorącą herbatą w termosie. Po powrocie każdy otrzyma igłę z nitką i inne akcesoria, by z zebranych podczas spaceru darów natury zrobić wspaniałą jarzębinową biżuterię, klejone obrazy czy po prostu ususzyć znalezione grzyby. Będzie to okazją do rozmów o samych ważnych i przyjemnych sprawach. W niedzielę planowany jest wyjazd do Kazimierzu Dolnego na "Święto Jesieni". Na zakończenie weekendu w niedzielę: zabawa w starej stodole!


Polecamy!

 

Jak tam dojechać? Mapka.

 

Skomentuj


Mapa

Agroturystyka

Zagrodowa Osada w Uściążu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę