Jakub Kusior w Trzecim Księżycu

Po raz drugi w Kazimierzu podczas swojej trasy koncertowej zatrzyma się niesamowity i utalentowany songwriter Jakub Kusior. W sobotni wieczór Jakub zagra i zaśpiewa m.in. utwory z EPki „Far Away”. Po koncercie będzie można zaopatrzyć się w fizyczny jego krążek!

Jakub Kusior to młody artysta, który przelewając myśli na papier tworzy cuda. W konfontacji z niesamowitymi umiejętnościami muzycznymi i kompozytorsimi powstaje zmysłowa, wrażliwa muzyka, która na długo pozostaje w sercach słuchaczy. Jak dotąd specjalizował się głównie w technice gry na gitarze zwanej fingerstyle, co pokazał podczas występu w Must Be The Music, lecz po wydaniu w 2013 roku debiutanckiego instrumentalnego albumu „Step by Step” postanowił pójść o krok dalej i zaczął próbować sił w śpiewaniu i pisaniu tekstów.

Jego piosenki są niezwykle dojrzałe. Tworzy głównie w języku angielskim, ale powoli otwiera się na rodzimy język – czego najlepszym przykładem jest singiel „Kiedy” promujący jego przed ostatnią epkę „Far Away". Dziś jego muzyka jest połączeniem popu, folku, bluesa, rocka i indie.

Jakub ma za sobą występy na festiwalach Spring Break oraz Songwriter Łódź Festiwal.

KIEDY: 11.03.2016, godzina 20:00,
GDZIE: Trzeci Księżyc Kazimierz Dolny Mały Rynek 1
(budynek zabytkowych jatek koszernych)
BILETY: 20 zł
REZERWACJE: Trzeci Księżyc, sms 50272243

 

Tekst: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę