Cistem Failure w Trzecim Księżycu

Cistem Failure jest jednym z tych zespołów, wokół których wytwarza się specyficzna aura wędrownych, buntowniczych bardów, którzy czują potrzebę zawitania wszędzie, gdzie się da, by nieść swój przekaz.W najbliższy piątek zawitają do Kazimierza.

Nurt akustycznego folk punka jest ciekawym zjawiskiem. Swoim istnieniem udowadnia wszelkim niedowiarkom, że punk rock to coś więcej niż tylko styl muzyczny o określonym brzmieniu. Nie uświadczysz tutaj żadnych jazgotów, nie ma też szaleńczych wrzasków. Jest za to nastrojowo i refleksyjnie. Braki w hałasie nadrabia szczerością i świadomością w tekstach.

Jedną z takich ekip jest zespół Cistem Failure (Wielka Brytania/Holandia), który podczas swojej polskiej trasy koncertowej odwiedzi Kazimierz i Trzeci Księżyc. Mają wiele do powiedzenia, jak na prawdziwych buntowników przystało. Kompozycje na dwa banjo, wspomagane od czasu do czasu skrzypcami, wciągają już po pierwszym przesłuchaniu. Zasługę za to można przypisać niezwykle szybko wpadającym w ucho melodiom i ogólnej żywiołowości muzyki.

Cistem Failure jest jednym z tych zespołów, wokół których wytwarza się specyficzna aura wędrownych, buntowniczych bardów, którzy czują potrzebę zawitania wszędzie, gdzie się da, by nieść swój przekaz. Jest w tym wręcz coś romantycznego, co zdecydowanie przyciąga i fascynuje. Po prostu bije od nich stuprocentowa szczerość i wrażliwość na problemy tego świata, próżno za to szukać usilnego kreowania się na kogoś, kim się nie jest.

Bądźcie z nami i Cistem Failure w piątek 17 marca w Trzecim Księżycu.

17 marca
20:00
rezerwacje email: przystanekkorzeniowa@gmail.com
rezerwacje sms: 502 722 432
dla artystów: 20 pln
liczba miejsc ograniczona

 

Tekst: Trzeci Księżyc

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę