IV Festiwal Biegowy: zapisy tylko do 10 maja!

Skomentuj (3)

Jeszcze tylko do piątku 10 maja trwają zapisy na IV Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II. Organizatorzy przygotowali specjalną promocję.

Testem Coopera, który pozwolił określić kondycję po zimie, rozpoczął się sezon biegowy w Kazimierzu Dolnym. Już jutro młodzież pobiegnie w XXIV Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Kazimierza Dolnego, a 19 maja wystartuje IV Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II.

W Kazimierzu Festiwal Biegowy dedykowany papieżowi Janowi Pawłowi II odbywa się od 4 lat. Uczestniczy w nim około 600 biegaczy na dystansie 10 km i od roku ubiegłego także na dystansie 5 km. W tym roku linia startu znajdzie się – nie jak dotychczas na rynku – ale przy zejściu z bulwarów wiślanych i wyjeździe z portu jachtowego. Dalej trasa poprowadzi miastem w stronę Wylągów, gdzie biegacze zawrócą i znów dobiegną do portu jachtowego. Tam też będzie zorganizowane miasteczko biegacza.

Po biegach dla dorosłych biegaczy na trasę pobiegną dzieci, które rywalizować będą w zależności od wieku na dystansie 350 m lub 650 m.

Pragnę poinformować, iż przygotowaliśmy specjalną promocję, która dotyczy wszystkich naszych wydarzeń biegowych. Otóż do 10 maja pakiety startowe kosztują 50 zł brutto – deklaruje Jakub Szaforski z Dem’a Promotion, organizatorem imprezy. – Zapisy online na Festiwal Biegowy w Kazimierzu, który odbędzie się 19 maja, są możliwe właśnie do 10 maja.

Tegoroczny Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym zdecydowanie przejdzie do historii. Dlatego też nie może Was tam zabraknąć!


Zapisy: www.biegajmyzdema.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (3)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę