Grażyna Łobaszewska w kazimierskiej synagodze. Wyniki konkursu

Jakie utwory chcielibyście usłyszeć podczas czwartkowego koncertu Grażyny Łobaszewskiej w kazimierskiej synagodze? Pytaliśmy o to w naszym konkursie, który właśnie został rozstrzygnięty!

W najbliższy czwartek w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym wystąpi Grażyna Łobaszewska. W ramach konkursu ogłoszonego na łamach naszego portalu można było wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert. Pytaliśmy o to,  jaki tekst w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej chcielibyście usłyszeć podczas koncertu i dlaczego? W konkursie zwyciężyła pani Iwona Kusz.

Oto nagrodzona wypowiedź:

Bardzo chciałabym usłyszeć utwór: „Już drogę znasz" Dlaczego? Mądrość słów (sama w sobie) w połączeniu z muzyką i autentycznością wykonania sprawiają, że każdego ranka chce się żyć i żyć....z nadzieją na...życie. Uważam, że ten właśnie utwór brzmi w taki sposób tylko i wyłącznie w wykonaniu pani G. Łobaszewskiej (Moc słów, muzyki i tego, co pomiędzy).

Zwyciężczyni gratulujemy. Bilety będą do odbioru w Budynku Dawnej Synagogi przed koncertem.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej odbędzie się w środę, 15 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę