Grażyna Łobaszewska w kazimierskiej synagodze. Wyniki konkursu

Jakie utwory chcielibyście usłyszeć podczas czwartkowego koncertu Grażyny Łobaszewskiej w kazimierskiej synagodze? Pytaliśmy o to w naszym konkursie, który właśnie został rozstrzygnięty!

W najbliższy czwartek w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym wystąpi Grażyna Łobaszewska. W ramach konkursu ogłoszonego na łamach naszego portalu można było wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert. Pytaliśmy o to,  jaki tekst w wykonaniu Grażyny Łobaszewskiej chcielibyście usłyszeć podczas koncertu i dlaczego? W konkursie zwyciężyła pani Iwona Kusz.

Oto nagrodzona wypowiedź:

Bardzo chciałabym usłyszeć utwór: „Już drogę znasz" Dlaczego? Mądrość słów (sama w sobie) w połączeniu z muzyką i autentycznością wykonania sprawiają, że każdego ranka chce się żyć i żyć....z nadzieją na...życie. Uważam, że ten właśnie utwór brzmi w taki sposób tylko i wyłącznie w wykonaniu pani G. Łobaszewskiej (Moc słów, muzyki i tego, co pomiędzy).

Zwyciężczyni gratulujemy. Bilety będą do odbioru w Budynku Dawnej Synagogi przed koncertem.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej odbędzie się w środę, 15 sierpnia o godzinie 19.30 w budynku Dawnej Synagogi w Kazimierzu Dolnym.

Bilety w cenie 80 zł/os. można kupić online lub też na miejscu, przed koncertem w synagodze ul. Lubelska 4 w Kazimierzu Dolnym. Rezerwacje telefoniczne 692578677.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę