Gdzie spędzić Boże Narodzenie 2014?

Skomentuj (1)

Już niedługo zabłyśnie pierwsza gwiazdka, zapraszająca nas wigilijnego stołu. Warto w tym czasie być razem z rodziną w Kazimierzu Dolnym, gdzie można wypocząć i cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą.

Święta Bożego Narodzenia w Kazimierzu Dolnym to dobry pomysł dla osób, które chcą odpocząć od codzienności, wyciszyć się, ale również cieszyć tradycyjną kuchnią i rodzinną atmosferą. Właściciele obiektów noclegowych specjalnie na ten wyjątkowy czas przygotowali bogatą ofertę pobytową.

Hotel Zajazd Piastowski proponuje pięciodniowy pobyt obejmujący noclegi wraz z wyżywieniem. Na gości czeka tradycyjna wigilia oraz świąteczne śniadania i uroczyste kolacje. Chętni będą również mogli wziąć udział w ognisku lub kuligu.

 

Wolne miejsca dostępne są także w apartamentach Noce i Dnie. Na gości czekają dwupokojowe apartamenty z aneksami kuchennymi i dużymi stołami, zachęcającymi do świątecznego biesiadowania. Specjalnie na Boże Narodzenie gospodarze oferują domowy, świąteczny catering!

Święta w Villi Bohema to przede wszystkim wspaniały wypoczynek, połączony z polską tradycją. W hotelu czeka uroczysta wieczerza wigilijna oraz wiele dodatkowych atrakcji. Podczas świątecznego pobytu każdy z gości będzie mógł odprężyć się w Spa, wziąć udział w kuligu z pochodniami oraz spędzić wieczór na filmowym seansie.

 

Przytulny, rodzinny Hotel Dwa Księżyce także przygotował świąteczną ofertę pakietów pobytowych. Na gości hotelu czekać będzie tradycyjna wieczerza wigilijna przy choince i kolędach, a w kolejne dni wiele atrakcji. Wśród nich znalazł się kulig z pochodniami, wspólne kolędowanie i delektowanie się grzańcem lub gorącą czekoladą. Goście hotelu mogą też korzystać z dodatkowych atrakcji, jak chociażby zwiedzanie Kazimierza z przewodnikiem, czy pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na pobliski stok narciarski.

 

Vincent – Sztuka Wypoczynku zaprasza na Święta do zimowego Kazimierza Dolnego. Właściciele dołożą wszelkich starań, by stworzyć niepowtarzalną atmosferę, w czym pomoże zapach pierników i ręcznie wykonane ozdoby, mieniące się w blasku kominkowego ognia i świec. Pobyt rozpocznie się wspólnym ubieraniem choinki i kolędowaniem. Później odbędzie się wykwintna wieczerza wigilijna, po której hotel odwiedzi Mikołaj. W programie pobytu jest też wyjazd na stok w Kazimierzu oraz wiele innych bożonarodzeniowych atrakcji.

 

Dom Architekta proponuje dwa pakiety pobytowe, obejmujące trzy lub cztery doby. Na gości hotelu czekać będzie kolacja wigilijna, a w kolejne dni świąteczne łasuchowanie i śpiewanie kolęd. Osoby, które nie nocują w hotelu, także mogą spędzić tu Wigilię, rezerwując wigilijną wieczerzę.

Bożonarodzeniowy pobyt, który oferuje Austeria Kazimierska, rozpocznie się tradycyjną kolacją wigilijną. Oprócz tego, świąteczny pobyt obejmuje noclegi, śniadania w formie bufetu oraz bożonarodzeniowy wykwintny obiad, a w kolejne dni obiadokolacje.

 

Hotel Kazimierzówka zaprasza do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze. Pakiet pobytowy obejmuje kolację wigilijną, wyżywienie, noclegi i atrakcje, takie jak rodzinne warsztaty artystyczne, wycieczka po Kazimierzu Dolnym oraz ognisko nad Wisłą.

 

Cztery świąteczne dni można spędzić również w Pensjonacie Pod Wietrzną Górą. Oferta obejmuje tradycyjną wigilijną wieczerzę oraz uroczyste bożonarodzeniowe śniadania. Goście mogą wybrać pakiet jedynie ze śniadaniami lub pełnym wyżywieniem.

 

Pensjonacik Basia proponuje pięciodniowy pobyt świąteczny z kolacją wigilijną oraz wyżywieniem. Można zdecydować się też na pobyt świąteczno-sylwestrowy, który obejmuje nie tylko noclegi, ale także ognisko z grzańcem i pieczeniem kiełbasek.

 

Apartamenty Tuzinkowe oferują dwa warianty pobytowe – na trzy lub pięć dób. W cenę wliczona jest wigilijna kolacja oraz wyżywienie w pierwszy i drugi świąteczny dzień. Na gości apartamentów czekają wspaniałe przysmaki!

 

Na osoby, które spędzają Boże Narodzenie w Willi Monika, czeka domowa kuchnia przypominająca smaki dzieciństwa, znakomite ciasta i wspólne spotkania przy świątecznym suto zastawionym stole. W programie pobytu znalazła się oczywiście wigilijna kolacja oraz kulig lub przejażdżka bryczkami po Kazimierzu Dolnym i jego okolicach.

 

Święta Bożego Narodzenia w Domu Pracy Twórczej SDP to przede wszystkim miła obsługa oraz smaczna, polska kuchnia. W ofercie są dwa pakiety pobytowe z kolacją wigilijną i świątecznym wyżywieniem. Na przybyłych gości czekać będzie upominek i możliwość udziału w zabawie przy ognisku.

 

Łubinowe Wzgórze to klimatyczne wnętrza, rodzinna atmosfera i domowe specjały. Pakiet pobytowy na Boże Narodzenie obejmuje noclegi wraz z wyżywieniem, wigilijną wieczerzę i bożonarodzeniowy obiad. Świąteczne atrakcje czekają też na najmłodszych – dzieci będą mogły ubierać choinkę, zjeżdżać na sankach i oglądać ulubione bajki. Nie ominie ich również wizyta Mikołaja!

 

Spichlerz Pod Żurawiem zaprasza na prawdziwe, rodzinne święta Bożego Narodzenia. Na wypoczywających tu gości czekać będzie kolacja wigilijna przy wspólnym stole, warsztaty świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz miłe wieczory przy ognisku. Nie zabraknie także wspaniałych bożonarodzeniowych przysmaków!

Wypoczynek połączony ze świętowaniem Bożego Narodzenia czeka w Siedlisku Lubicz – Eko Park. Świąteczna oferta obejmuje czterodniowy pobyt w komfortowych pokojach. Goście zjedzą kolację wigilijną i spędzą wieczór przy choince. Kolejne dni obfitować będą w atrakcje, jak na przykład kulig z pochodniami zakończony biesiadą przy ognisku.

 

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia w Wiatrakowie to świąteczny nastrój, rodzinna atmosfera, zapach żywej choinki i pierników oraz bardzo dobra kuchnia. Świąteczni goście będą mogli włączyć się w ubieranie choinki i dekorowanie pierników. Później wszyscy zasiądą do wigilijnego stołu. Kolejne dni w Wiatrakowie to czas relaksu i atrakcji – kuligów oraz biesiad.

 

Villa Prezydent zaprasza na wspólne ubieranie choinki oraz wigilijną wieczerzę. To oczywiście tylko część z zaplanowanych na Boże Narodzenie atrakcji. Na gości pensjonatu czeka bowiem spotkanie z regionalnymi artystami, którzy opowiedzą o lokalnych tradycjach oraz kuligi lub przejażdżki po okolicznych wąwozach.

 

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce Wigilia, Boże Narodzenie 2014”, która znajduje się w naszym portalu – w prawej kolumnie. W treści newsa – jak zawsze – opisano najciekawsze świąteczne oferty. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, aby jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2024? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2024.
Pokaż stopkę