Freenology w Trzecim Księżycu

Nowa formacja duetu Jarząbek - Jurkiewicz zaprezentuje swoją filozofię muzykologiczną, której w Kazimierzu jeszcze nie słyszeliśmy. Najbliższa sobota 6 stycznia. Scena Trzydziestu Krzeseł. Zabytkowe Jatki Koszerne. Mały Rynek 1. Uczta dla koneserów wolnego i nowego brzmienia, muzyki napisanej inaczej...

Freenology to lubelskie trio powstałe w 2014 roku. Ich styl – od początku trudny do zaklasyfikowania – z czasem jeszcze bardziej oddalił się od znanych gatunków muzycznych. Z pewnością można tu usłyszeć energię rocka, harmonię i rytmikę jazzu, narrację klasyki oraz improwizację free. Zespół należy do tych, które świetnie sprawdzają się na dużych scenach jak i w małych pubach. W skład zespołu wchodzą: Jarek Jurkiewicz (gitara), Paweł Stryczniewicz (perkusja), Kuba Bajorek (gitara basowa).   

kiedy: 6 stycznia
start: 20:00
Trzeci Księżyc – Scena Trzydziestu Krzeseł
Mały Rynek 1 (budynek zabytkowych Jatek Koszernych)
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: sms 502722432/ Trzeci Księżyc/ Przystanek Korzeniowa
wstęp: 20 pln


Tekst: Trzeci Księżyc

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2022! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2022. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę