Freenology w Trzecim Księżycu

Nowa formacja duetu Jarząbek - Jurkiewicz zaprezentuje swoją filozofię muzykologiczną, której w Kazimierzu jeszcze nie słyszeliśmy. Najbliższa sobota 6 stycznia. Scena Trzydziestu Krzeseł. Zabytkowe Jatki Koszerne. Mały Rynek 1. Uczta dla koneserów wolnego i nowego brzmienia, muzyki napisanej inaczej...

Freenology to lubelskie trio powstałe w 2014 roku. Ich styl – od początku trudny do zaklasyfikowania – z czasem jeszcze bardziej oddalił się od znanych gatunków muzycznych. Z pewnością można tu usłyszeć energię rocka, harmonię i rytmikę jazzu, narrację klasyki oraz improwizację free. Zespół należy do tych, które świetnie sprawdzają się na dużych scenach jak i w małych pubach. W skład zespołu wchodzą: Jarek Jurkiewicz (gitara), Paweł Stryczniewicz (perkusja), Kuba Bajorek (gitara basowa).   

kiedy: 6 stycznia
start: 20:00
Trzeci Księżyc – Scena Trzydziestu Krzeseł
Mały Rynek 1 (budynek zabytkowych Jatek Koszernych)
liczba miejsc ograniczona
rezerwacje: sms 502722432/ Trzeci Księżyc/ Przystanek Korzeniowa
wstęp: 20 pln


Tekst: Trzeci Księżyc

Skomentuj

Przeciągnij i upuść zdjęcia, lub kliknij

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

Podpisz się, aby dodać komentarz

Jak chcesz dodać komentarz?

lub

lub zarejestruj sięZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2018. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2018 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę