Festyn w cieniu orzechowych drzew

Skomentuj (3)

zobacz więcej (10)

W niedzielne popołudnie na placu za Nową Plebanią w cieniu orzechowych drzew zgromadzili się kazimierzacy na VI Parafialnym Festynie Rodzinnym św. Anny.

Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne już po raz szósty zaprosiło kazimierzaków na Parafialny Festyn Rodzinny. Grała i śpiewała Kazimierska Kapela Zgoda. Z letnią wiązanką walców i tang wystąpił duet akordeonowy Dwa Księżyce. Gości bawił także kabaret „Pod Wydrwigroszem” z Markuszowa.

Były pokazy strażackie i ratownicze. Na specjalnym stoisku nabyć można było prace wykonane przez podopiecznych stowarzyszenia podczas warsztatów plastycznych. Były gry i zabawy tylko dla dzieci. Były zawody dla całych rodzin. Był poczęstunek. To tylko niektóre z atrakcji przygotowane przez organizatorów.

Przyjemne letnie popołudnie.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

  • iga
    Becia czy nie masz własnych kłopotów ? Czas abyś zajęła się sobą i bliskimi i nie żyła życiem innych.
  • Ignac
    Becia twoja głupota jest wprost proporcjonalna do twojego imienia!
  • Becia
    A burmistrz był na festynie, mnie nie było to w trosce dopytuje? Ostatnio pana Andrzeja nigdzie nie ma. Coś zniknał z Facebooka z imprez okolicznościowych. Może szykuje się do wybrukowania wąwozu.

Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę