Erewań w Walencji

Skomentuj (11)

zobacz więcej (13)

Kolacje autorskie w Folwarku Walencja to już tradycja. Tym razem państwo Kowalscy przyjmowali gości w swojej restauracji po ormiańsku!

W miniony weekend Walencja na Górach zamieniła się maleńki Erewań – stolicę Armenii. Smakowano tu ormiańskie dania, słuchano ormiańskiej muzyki Liny, podziwiano ormiańskie tradycyjne tańce w wykonaniu ubranej w strój wschodniej księżniczki Gaja Ne,  które sprawiły, że goście mimo postu zapełnili parkiet w skocznych pląsach. A gdy zapadł zmrok zgromadzono się przy ognisku, które otoczono z zapalonymi świecami kołem gości. Stary ormiański zwyczaj. Autorem tej kolacji, którą będzie można obejrzeć w Telewizji Lublin w piątkowy wieczór była słynna lubelska projektantka mody Jola Szala.

Kolejna kolacja – jak zdradził gospodarz Janusz Kowalski – odbędzie się już 21 kwietnia tym razem w klimatach tatarskich…

Skomentuj


Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę