Dzień Kobiet 2015 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (2)

Jak najlepiej uczcić Dzień Kobiet? Oczywiście weekendem w Kazimierzu Dolnym! Zapraszamy.

Tegoroczny Dzień Kobiet przypada w niedzielę, więc uczczenie go weekendowym wyjazdem do Kazimierza Dolnego będzie naprawdę dobrym pomysłem. Wystarczy skorzystać z ofert obiektów noclegowych, przygotowanych specjalnie na 8 marca, by cieszyć się wyjątkowym, niezapomnianym pobytem.

Niżej przedstawiamy wybrane oferty pobytowe na Dzień Kobiet 2015.

Zajazd Piastowski na Dzień Kobiet przygotował pakiet dla dwóch osób, obejmujący obiadokolację i nocleg. Oprócz tego na gości czekają zabiegi w strefie odnowy biologicznej – masaż, kosmetyka twarzy oraz relaks w saunie lub grocie solnej.

 

Apartamenty Noce i Dnie to nie tylko niezapomniane widoki. Z okazji Dnia Kobiet właściciele obiektu przygotowali atrakcyjne zniżki na pobyt. W ten jeden marcowy weekend goście mają cztery dni wypoczynku w cenie trzech lub trzy dni w cenie dwóch!

 

Rabat na zabiegi Spa oraz lampka wina do kolacji to prezenty na Dzień Kobiet w Hotelu Villa Bohema. Oczywiście to tylko część niespodzianek, jakie czekają tam na panie z okazji 8 marca. Aby je poznać, wystarczy spędzić w Villi Bohema marcowy weekend.

 

Na Dzień Kobiet Dom Architekta proponuje dwa pakiety pobytowe obejmujące noclegi, śniadania i kolację ze słodką niespodzianką i drinkiem dla pań. Specjalnie na ten dzień restauracja hotelu przygotuje wyjątkowe menu!

 

Ciekawą ofertę dla pań przygotował też Montis Hotel & SPA***. Pakiet obejmuje wiele atrakcji – wyjątkowe zabiegi kosmetyczne, nieograniczony dostęp do strefy SPA oraz uroczystą kolację przy świecach. W pokojach na gości czekać będą kwiaty oraz słodkie niespodzianki.

 

„Kazimierzówka bywa kobietą” to hasło weekendu Dnia Kobiet w
Hotelu*** KAZIMIERZÓWKA WELLNESS & SPA
. Z okazji 8 marca wszystkie panie na pewno poczują się tu docenione, gdyż czekają tu na nie aromatyczne seanse w saunie, kąpiele w jacuzzi i masaże. Do tego również kobiece kino oraz warsztaty kulinarne prowadzone przez szefową kuchni hotelu. Na pożegnanie każda z pań otrzyma słodki upominek.

 

Pobyt w Kazimierzu każdy może zaplanować inaczej. Jeżeli kogoś interesuje wynajęcie apartamentu z widokiem na Wisłę lub komfortowego pokoju, powinien zapoznać się z ofertą Pokoi u Magdy. Każdy pokój jest komfortowo wyposażony, ma telewizor i dostęp do własnej łazienki.

 

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce „Dzień Kobiet 2015”, która znajduje się na naszym portalu – w prawej kolumnie. W treści newsa – jak zawsze – opisano najciekawsze oferty na 8 marca. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, by jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • kobieta
    .....co ma piernik do wiatraka...tyle samo co pliszka do swojego ogona...
  • HUBERT
    Polecam"Apartamenty przy Farze" byłem,oceniam w samych superlatywach. 1.Parking na posesji
    2.Komfortowe pokoje.3.Centrum miasta.4.Mili gospodarze.Warte polecenia w 100%

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę