Dzień Kobiet 2015 w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (2)

Jak najlepiej uczcić Dzień Kobiet? Oczywiście weekendem w Kazimierzu Dolnym! Zapraszamy.

Tegoroczny Dzień Kobiet przypada w niedzielę, więc uczczenie go weekendowym wyjazdem do Kazimierza Dolnego będzie naprawdę dobrym pomysłem. Wystarczy skorzystać z ofert obiektów noclegowych, przygotowanych specjalnie na 8 marca, by cieszyć się wyjątkowym, niezapomnianym pobytem.

Niżej przedstawiamy wybrane oferty pobytowe na Dzień Kobiet 2015.

Zajazd Piastowski na Dzień Kobiet przygotował pakiet dla dwóch osób, obejmujący obiadokolację i nocleg. Oprócz tego na gości czekają zabiegi w strefie odnowy biologicznej – masaż, kosmetyka twarzy oraz relaks w saunie lub grocie solnej.

 

Apartamenty Noce i Dnie to nie tylko niezapomniane widoki. Z okazji Dnia Kobiet właściciele obiektu przygotowali atrakcyjne zniżki na pobyt. W ten jeden marcowy weekend goście mają cztery dni wypoczynku w cenie trzech lub trzy dni w cenie dwóch!

 

Rabat na zabiegi Spa oraz lampka wina do kolacji to prezenty na Dzień Kobiet w Hotelu Villa Bohema. Oczywiście to tylko część niespodzianek, jakie czekają tam na panie z okazji 8 marca. Aby je poznać, wystarczy spędzić w Villi Bohema marcowy weekend.

 

Na Dzień Kobiet Dom Architekta proponuje dwa pakiety pobytowe obejmujące noclegi, śniadania i kolację ze słodką niespodzianką i drinkiem dla pań. Specjalnie na ten dzień restauracja hotelu przygotuje wyjątkowe menu!

 

Ciekawą ofertę dla pań przygotował też Montis Hotel & SPA***. Pakiet obejmuje wiele atrakcji – wyjątkowe zabiegi kosmetyczne, nieograniczony dostęp do strefy SPA oraz uroczystą kolację przy świecach. W pokojach na gości czekać będą kwiaty oraz słodkie niespodzianki.

 

„Kazimierzówka bywa kobietą” to hasło weekendu Dnia Kobiet w
Hotelu*** KAZIMIERZÓWKA WELLNESS & SPA
. Z okazji 8 marca wszystkie panie na pewno poczują się tu docenione, gdyż czekają tu na nie aromatyczne seanse w saunie, kąpiele w jacuzzi i masaże. Do tego również kobiece kino oraz warsztaty kulinarne prowadzone przez szefową kuchni hotelu. Na pożegnanie każda z pań otrzyma słodki upominek.

 

Pobyt w Kazimierzu każdy może zaplanować inaczej. Jeżeli kogoś interesuje wynajęcie apartamentu z widokiem na Wisłę lub komfortowego pokoju, powinien zapoznać się z ofertą Pokoi u Magdy. Każdy pokój jest komfortowo wyposażony, ma telewizor i dostęp do własnej łazienki.

 

UWAGA! Powyższy news powstał na podstawie informacji zawartych w zakładce „Dzień Kobiet 2015”, która znajduje się na naszym portalu – w prawej kolumnie. W treści newsa – jak zawsze – opisano najciekawsze oferty na 8 marca. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby, by jego obiekt także został tu wymieniony, bardzo prosimy o kontakt mailowy: redakcja@kazimierzdolny.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • kobieta
    .....co ma piernik do wiatraka...tyle samo co pliszka do swojego ogona...
  • HUBERT
    Polecam"Apartamenty przy Farze" byłem,oceniam w samych superlatywach. 1.Parking na posesji
    2.Komfortowe pokoje.3.Centrum miasta.4.Mili gospodarze.Warte polecenia w 100%

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę