Dyplomy w Kolegium Sztuk Pięknych

Skomentuj (1)

Kolejna grupa studentów kazimierskiego Kolegium Sztuk Pięknych obroniła prace dyplomowe, zdobywając tytuł licencjata i kończąc tym samym 3,5 letnie studia artystyczne w Kazimierzu.

Wszystkie prace, których obrona odbyła się 28 marca wobec komisji i całej społeczności akademickiej Kolegium Sztuk Pięknych, otrzymały wysokie noty. Wśród nich wyróżniają się dwie – Rafała Czępińskiego „Sweet shit” i Krzysztofa Bryły.

- Rafał Czępiński - niezwykle sprawny warsztatowo malarz - proponuje zestaw złożony z dwóch serii obrazów. Staranna forma malarska służy do przekazania treści marginalnych, odrzucających, wręcz turpistycznych. Seria autoportretów nawiązujących do gombrowiczowskich i witkacowskich min jest komentarzem do okropieństwa życia przedstawionych w cyklu scen rodzajowych – napisał w uwagach promotor pracy dyplomowej dr Sławomir Toman.

Prace można oglądać w salach Kolegium Sztuk Pięknych przy ul. Nadwiślańskiej.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę