Drzewa od Teva

Przy Senatorskiej w Kazimierzu powstała nowa aleja klonowa w ramach akcji Drzewa od Teva. Sadząc drzewa na terenie całej Polski firma farmaceutyczna chce zredukować ślad węglowy, który powstaje podczas produkcji leków.
Drzewa od Teva to proekologiczną akcja, w ramach której na terenie całej Polski sadzone będą drzewa dla redukcji śladu węglowego, który powstaje podczas produkcji leków. Firma farmaceutyczna Teva zainaugurowała ją właśnie w Kazimierzu dając początek nowej klonowej alei przy Senatorskiej.
Klony na Senatorskiej mają upamiętniać także ponad 20 – letnią tradycję kazimierskich konferencji alergologów, pulmonologów i immunologów klinicznych. W tym roku z powodu pandemii konferencja ta miała jedynie charakter zdalny.
Kolejne drzewa Teva zasadzi już w październiku na terenie nadleśnictw kaszubskich, które najbardziej ucierpiały po klęsce nawałnicy w 2017 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Pokaż stopkę