Drzewa od Teva

Przy Senatorskiej w Kazimierzu powstała nowa aleja klonowa w ramach akcji Drzewa od Teva. Sadząc drzewa na terenie całej Polski firma farmaceutyczna chce zredukować ślad węglowy, który powstaje podczas produkcji leków.
Drzewa od Teva to proekologiczną akcja, w ramach której na terenie całej Polski sadzone będą drzewa dla redukcji śladu węglowego, który powstaje podczas produkcji leków. Firma farmaceutyczna Teva zainaugurowała ją właśnie w Kazimierzu dając początek nowej klonowej alei przy Senatorskiej.
Klony na Senatorskiej mają upamiętniać także ponad 20 – letnią tradycję kazimierskich konferencji alergologów, pulmonologów i immunologów klinicznych. W tym roku z powodu pandemii konferencja ta miała jedynie charakter zdalny.
Kolejne drzewa Teva zasadzi już w październiku na terenie nadleśnictw kaszubskich, które najbardziej ucierpiały po klęsce nawałnicy w 2017 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę