Drzewa od Teva

Przy Senatorskiej w Kazimierzu powstała nowa aleja klonowa w ramach akcji Drzewa od Teva. Sadząc drzewa na terenie całej Polski firma farmaceutyczna chce zredukować ślad węglowy, który powstaje podczas produkcji leków.
Drzewa od Teva to proekologiczną akcja, w ramach której na terenie całej Polski sadzone będą drzewa dla redukcji śladu węglowego, który powstaje podczas produkcji leków. Firma farmaceutyczna Teva zainaugurowała ją właśnie w Kazimierzu dając początek nowej klonowej alei przy Senatorskiej.
Klony na Senatorskiej mają upamiętniać także ponad 20 – letnią tradycję kazimierskich konferencji alergologów, pulmonologów i immunologów klinicznych. W tym roku z powodu pandemii konferencja ta miała jedynie charakter zdalny.
Kolejne drzewa Teva zasadzi już w październiku na terenie nadleśnictw kaszubskich, które najbardziej ucierpiały po klęsce nawałnicy w 2017 roku.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę