Dołącz do zespołu Kazimierzdolny.pl!

Skomentuj (3)

Chcesz zdobyć doświadczenie w redakcji?  Fotografia lub dziennikarstwo to Twoje hobby? Obserwujesz wydarzenia w naszym mieście i chcesz się tym podzielić na łamach serwisu Kazimierzdolny.pl? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do współpracy!

Poszukujemy zarówno osoby zainteresowane pracą na stanowisku redaktora/fotografa, jak i osoby chcące odbyć praktyki w redakcji.

Zapewnimy Ci  komputer, smartfon, aparat cyfrowy i szkolenia. Dodatkowo posłużymy doświadczeniem i pracą w zgranym zespole!

Oferujemy pracę na umowy stałe i zlecenia.

Oferty należy zgłaszać na adres redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem Praca w Portalu.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pijany znad Grodarza
  @ Gosia. Dyrekcja ma chyba zobowiazania / ewentualne kary/ i stad Jej upór. Pisalem ja, pisali Inni / i odwrotnie/, ale UMOWA to UMOWA.
  Szkoda, że na to poszli. Nie spodziewali sie krytyki ?.Stało sie tak , jak z doradztwem Tymochowicza. Blamaż.
 • Gosia
  To już inny portal.,inna szata graficzna, inny odbiór. Tęsknię za poprzednim, on żył, i był niesamowity. Pozdrawiam i życzę mimo to dalszych sukcesów.
 • Radio Erewań
  Poczekajcie. Jeszcze parę dni oglądania TVN, czytania Wyborczej, oglądania Lisa i Ryśka i będę gotowy.
  Pisał będę z Abramowic. Zgoda?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Znamy sposób na udane Wakacje 2021! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2021. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę