Dołącz do zespołu Kazimierzdolny.pl!

Skomentuj (3)

Chcesz zdobyć doświadczenie w redakcji?  Fotografia lub dziennikarstwo to Twoje hobby? Obserwujesz wydarzenia w naszym mieście i chcesz się tym podzielić na łamach serwisu Kazimierzdolny.pl? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do współpracy!

Poszukujemy zarówno osoby zainteresowane pracą na stanowisku redaktora/fotografa, jak i osoby chcące odbyć praktyki w redakcji.

Zapewnimy Ci  komputer, smartfon, aparat cyfrowy i szkolenia. Dodatkowo posłużymy doświadczeniem i pracą w zgranym zespole!

Oferujemy pracę na umowy stałe i zlecenia.

Oferty należy zgłaszać na adres redakcja@kazimierzdolny.pl z dopiskiem Praca w Portalu.

Skomentuj


Dodane komentarze (3)

 • pijany znad Grodarza
  @ Gosia. Dyrekcja ma chyba zobowiazania / ewentualne kary/ i stad Jej upór. Pisalem ja, pisali Inni / i odwrotnie/, ale UMOWA to UMOWA.
  Szkoda, że na to poszli. Nie spodziewali sie krytyki ?.Stało sie tak , jak z doradztwem Tymochowicza. Blamaż.
 • Gosia
  To już inny portal.,inna szata graficzna, inny odbiór. Tęsknię za poprzednim, on żył, i był niesamowity. Pozdrawiam i życzę mimo to dalszych sukcesów.
 • Radio Erewań
  Poczekajcie. Jeszcze parę dni oglądania TVN, czytania Wyborczej, oglądania Lisa i Ryśka i będę gotowy.
  Pisał będę z Abramowic. Zgoda?

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę