Do trzech razy sztuka?

Skomentuj (6)

Znamy nazwisko nowego dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury. To trzecia z kolei osoba, która obejmuje stanowisko po długoletniej kadencji poprzedniej dyrektor Moniki Dudzińskiej.

Po ustąpieniu poprzedniej dyrektor Moniki Dudzińskiej Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki nie ma szczęścia do wybieranych władz. Od końca ubiegłego roku zorganizowano trzy konkursy na to stanowisko. Joanna Stefańska, która pierwszy konkurs wygrała, z przyczyn formalnych w ogóle nie objęła urzędowania, o czym zdecydowano ostatecznie po dwóch miesiącach. Kolejna dyrektor dr Magdalena Durda - Dmitruk, wybrana w wyniku drugiego konkursu w kwietniu, pełniła swoje obowiązki niecałe pół roku. Miejmy nadzieję, że nowo wybrany mgr Mariusz Płoszaj - Mazurek z Puław, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, były dyrektor kreatywny i artystyczny agencji reklamowych, współorganizator festiwalu Top Trendy z ramienia telewizji Polsat, gdzie był zatrudniony, będzie miał więcej szczęścia.

- Kandydat przedstawił bardzo dobry program działania Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki otwarty na potrzeby i dialog z lokalną społecznością ukierunkowany głównie na działalność kulturalną a także promocyjną i turystyczną oparty o współpracę z instytucjami i organizacjami – napisał burmistrz Grzegorz Dunia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • szok
  Według mnie to zupełna pomyłka w objęciu stanowiska.Pan Płoszaj Mazurek z takim doświadczeniem i znajomościami (w dobrym tego słowa znaczeniu)co jest BARDZO pożądane w tej chwili dla ''przemysłu turystycznego'' w ''martwym''miasteczku powinien objąć stanowisko ds promocji Kazimierza a nie bawić się w Ośrodku Kultury .Miasto potrzebuje takiej osoby i tu widać potencjał Pana Mazurka.Jak to się stało że objął tak błahą posadę?
 • laik
  @Pani Edyta Łysiak-jak Pani mówi że każdy wie,to trzeba pisać wprost-dokonał tego burmistrz Grzegorz Dunia przy współudziale radnej Ewy i innych klakierów,teraz jest chwalona za m.innymi wystawy"Kazimerzacy...,chociaż nasz burmistrz nienawidzi Kazimierzaków,a dzięki nim żyje i to dobrze.
 • Redakcja
  @Obserwator, Twój wpis został usunięty z powodu użycia wulgaryzmu, a nie prezentowanych w nim opinii.
 • obserwator
  Kasowane są wpisy bezzasadnie tj w pojęciu szeroko rozumianej wolności słowa.
  Dodam też moje słowo,które za czym zniknie może ktoś przeczyta.
  Pani Monika Dudzińska nie ustąpiła została odwołana w sposób cyniczny atakowana bezzasadnie a następnie odwołana.
 • Edyta Łysiak
  Przecież Monika nie ustąpiła, a została odwołana. Chyba każdy wie, kto tego dokonał...
 • Mieszkaniec
  To w końcu ten mgr Mariusz Płoszaj - Mazurek z Puław,odpadł na wstępnym etapie postępowania, czy został wybrany?

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę