Do trzech razy sztuka?

Skomentuj (6)

Znamy nazwisko nowego dyrektora Kazimierskiego Ośrodka Kultury. To trzecia z kolei osoba, która obejmuje stanowisko po długoletniej kadencji poprzedniej dyrektor Moniki Dudzińskiej.

Po ustąpieniu poprzedniej dyrektor Moniki Dudzińskiej Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki nie ma szczęścia do wybieranych władz. Od końca ubiegłego roku zorganizowano trzy konkursy na to stanowisko. Joanna Stefańska, która pierwszy konkurs wygrała, z przyczyn formalnych w ogóle nie objęła urzędowania, o czym zdecydowano ostatecznie po dwóch miesiącach. Kolejna dyrektor dr Magdalena Durda - Dmitruk, wybrana w wyniku drugiego konkursu w kwietniu, pełniła swoje obowiązki niecałe pół roku. Miejmy nadzieję, że nowo wybrany mgr Mariusz Płoszaj - Mazurek z Puław, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, były dyrektor kreatywny i artystyczny agencji reklamowych, współorganizator festiwalu Top Trendy z ramienia telewizji Polsat, gdzie był zatrudniony, będzie miał więcej szczęścia.

- Kandydat przedstawił bardzo dobry program działania Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki otwarty na potrzeby i dialog z lokalną społecznością ukierunkowany głównie na działalność kulturalną a także promocyjną i turystyczną oparty o współpracę z instytucjami i organizacjami – napisał burmistrz Grzegorz Dunia.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (6)

 • szok
  Według mnie to zupełna pomyłka w objęciu stanowiska.Pan Płoszaj Mazurek z takim doświadczeniem i znajomościami (w dobrym tego słowa znaczeniu)co jest BARDZO pożądane w tej chwili dla ''przemysłu turystycznego'' w ''martwym''miasteczku powinien objąć stanowisko ds promocji Kazimierza a nie bawić się w Ośrodku Kultury .Miasto potrzebuje takiej osoby i tu widać potencjał Pana Mazurka.Jak to się stało że objął tak błahą posadę?
 • laik
  @Pani Edyta Łysiak-jak Pani mówi że każdy wie,to trzeba pisać wprost-dokonał tego burmistrz Grzegorz Dunia przy współudziale radnej Ewy i innych klakierów,teraz jest chwalona za m.innymi wystawy"Kazimerzacy...,chociaż nasz burmistrz nienawidzi Kazimierzaków,a dzięki nim żyje i to dobrze.
 • Redakcja
  @Obserwator, Twój wpis został usunięty z powodu użycia wulgaryzmu, a nie prezentowanych w nim opinii.
 • obserwator
  Kasowane są wpisy bezzasadnie tj w pojęciu szeroko rozumianej wolności słowa.
  Dodam też moje słowo,które za czym zniknie może ktoś przeczyta.
  Pani Monika Dudzińska nie ustąpiła została odwołana w sposób cyniczny atakowana bezzasadnie a następnie odwołana.
 • Edyta Łysiak
  Przecież Monika nie ustąpiła, a została odwołana. Chyba każdy wie, kto tego dokonał...
 • Mieszkaniec
  To w końcu ten mgr Mariusz Płoszaj - Mazurek z Puław,odpadł na wstępnym etapie postępowania, czy został wybrany?

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę