Dni Rzemiosła Artystycznego w Worpswede

Urząd miasta zachęca artystów do udziału w II Dniach Rzemiosła Artystycznego w Worpswede w Niemczech. Temat wystawy zaplanowanej na wiosnę wystawy brzmi "Światło".

Worpswede - położone w północnych Niemczech miasteczko, znane jako kolonia artystyczna z długoletnią tradycją, partner Kazimierza Dolnego przy organizacji Europejskiego Festiwalu Kolonii Artystycznych we wrześniu 2014 roku, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanych po raz drugi Dniach Rzemiosła Artystycznego w Worpswede.

Od 26 kwietnia do 24 maja 2014, w Galerii Stary Ratusz będzie miała miejsce wystawa wszystkich nadesłanych prac, a w dniach 24, 25 maja, odbędą się targi na wolnym powietrzu, podczas których artyści będą mogli sprzedawać swoje wyroby na 40 przygotowanych stoiskach.

Temat tegorocznej wystawy – „Światło”.

Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

 

Źródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę