Dni Rzemiosła Artystycznego w Worpswede

Urząd miasta zachęca artystów do udziału w II Dniach Rzemiosła Artystycznego w Worpswede w Niemczech. Temat wystawy zaplanowanej na wiosnę wystawy brzmi "Światło".

Worpswede - położone w północnych Niemczech miasteczko, znane jako kolonia artystyczna z długoletnią tradycją, partner Kazimierza Dolnego przy organizacji Europejskiego Festiwalu Kolonii Artystycznych we wrześniu 2014 roku, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w organizowanych po raz drugi Dniach Rzemiosła Artystycznego w Worpswede.

Od 26 kwietnia do 24 maja 2014, w Galerii Stary Ratusz będzie miała miejsce wystawa wszystkich nadesłanych prac, a w dniach 24, 25 maja, odbędą się targi na wolnym powietrzu, podczas których artyści będą mogli sprzedawać swoje wyroby na 40 przygotowanych stoiskach.

Temat tegorocznej wystawy – „Światło”.

Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowe informacje w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki.

 

Źródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym

 

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2021! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Zaskocz ją na Walentynki 2021. Wyjedź razem z nim w nieznane. Zobacz oferty walentynkowe na romantyczny weekend dla dwojga.
Pokaż stopkę