Dla młodszego rodzeństwa

Skomentuj (1)

zobacz więcej (15)

Przedstawienie teatralne, gry i zabawy, konkursy oraz czekoladowo – owocowe co nieco – uczniowie z Koszczyca przygotowali zabawę choinkową dla swojego młodszego rodzeństwa.

Kilkudziesięcioro dzieci bawiło się na zabawie choinkowej w Koszczycu, przygotowanej przez ich starsze siostry i braci. Była i kazimierska historia o Konstancji Pawłowej z Gór, której strzelająca świeca przypomniała o „zagubionych” pieniądzach, i gry sprawnościowe, i tańce ze Smokiem Zielonobokiem, i ufundowany przez nauczycieli poczęstunek.

- Taką zabawę dla młodszego rodzeństwa naszych uczniów organizujemy po raz pierwszy – mówią organizatorzy. – Dzieci mają okazję zobaczyć swoje starsze siostry i braci w działaniu na terenie szkoły, która dotąd znajdowała się dla nich w bliżej nieokreślonej przestrzeni. A nasi uczniowie sprawdzają się w rolach organizatorów przedsięwzięcia, które dotyczy ich bliskich.

Na sali w Koszczycu bawili się wspólnie: i dzieci, i uczniowie, i rodzice, i nauczyciele.

 

Fot. Ada Samolej
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę