Dla młodszego rodzeństwa

Skomentuj (1)

zobacz więcej (15)

Przedstawienie teatralne, gry i zabawy, konkursy oraz czekoladowo – owocowe co nieco – uczniowie z Koszczyca przygotowali zabawę choinkową dla swojego młodszego rodzeństwa.

Kilkudziesięcioro dzieci bawiło się na zabawie choinkowej w Koszczycu, przygotowanej przez ich starsze siostry i braci. Była i kazimierska historia o Konstancji Pawłowej z Gór, której strzelająca świeca przypomniała o „zagubionych” pieniądzach, i gry sprawnościowe, i tańce ze Smokiem Zielonobokiem, i ufundowany przez nauczycieli poczęstunek.

- Taką zabawę dla młodszego rodzeństwa naszych uczniów organizujemy po raz pierwszy – mówią organizatorzy. – Dzieci mają okazję zobaczyć swoje starsze siostry i braci w działaniu na terenie szkoły, która dotąd znajdowała się dla nich w bliżej nieokreślonej przestrzeni. A nasi uczniowie sprawdzają się w rolach organizatorów przedsięwzięcia, które dotyczy ich bliskich.

Na sali w Koszczycu bawili się wspólnie: i dzieci, i uczniowie, i rodzice, i nauczyciele.

 

Fot. Ada Samolej
Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Oświata

Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2021. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2021. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę