Dima Gorelik i Shachar Elnatan. Koncert

Trzeci Księżyc zaprasza na kolejny koncert do budynku dawnych jatek na Małym Rynku. Tym razem wystąpią muzycy z Izraela – Dima Gorelik i Shachar Elnatan.

Dima Gorelik to pochodzący z Izraela gitarzysta i wokalista, a także ethno-jazzowy kompozytor. Jest on również dwukrotnym laureatem nagrody o nazwie The America-Israel Cultural Foundation. Został odznaczony tytułem zaszczytnym: Outstanding Musician przyznawanej dzięki Ministerstwu Kultury Izraela. Był zaangażowany także w projekty artystów, m.in. takich jak: Joey Calderazzo, Louis Sclavis, Étienne M’Bappé, Clarence Penn, Anna Maria Jopek, Gary Husband, Yasushi Nakamuro, David Kuckhermann, Brad Terry, Zbigniew Namysłowski, Aukso, Stanisław Soyka, Vishwa Mohan Bhatt, Joszko Broda, Janusz Muniak, Maciej Obara, Wojciech Waglewski, Maria Pomianowska, Grażyna Auguścik czy Adam Bałdych.

Artysta Shachar Elnatan to gitarzysta i perkusista, a także jeden z oryginałów rozkwitającej wręcz sceny jazzowej w Izraelu. Pomimo swojego młodego wieku (ma dwadzieścia trzy lata) prowadził już współpracę z licznymi artystami formatu światowego, jak na przykład: Avishai Cohen, Kellylee Evans, Ravi Coltrane, Eli Degibri. Shachara Elnatana usłyszeć można coraz częściej w Nowym Jorku, gdzie podjął współpracę z młodą jazzową sceną.

5 października godz 20:00
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Mały Rynek 1
wstęp 20 pln
Rezerwacje: na miejscu w Trzecim Księżycu i Przystanku Korzeniowa oraz sms: 502722432

 

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę