Dima Gorelik i Shachar Elnatan. Koncert

Trzeci Księżyc zaprasza na kolejny koncert do budynku dawnych jatek na Małym Rynku. Tym razem wystąpią muzycy z Izraela – Dima Gorelik i Shachar Elnatan.

Dima Gorelik to pochodzący z Izraela gitarzysta i wokalista, a także ethno-jazzowy kompozytor. Jest on również dwukrotnym laureatem nagrody o nazwie The America-Israel Cultural Foundation. Został odznaczony tytułem zaszczytnym: Outstanding Musician przyznawanej dzięki Ministerstwu Kultury Izraela. Był zaangażowany także w projekty artystów, m.in. takich jak: Joey Calderazzo, Louis Sclavis, Étienne M’Bappé, Clarence Penn, Anna Maria Jopek, Gary Husband, Yasushi Nakamuro, David Kuckhermann, Brad Terry, Zbigniew Namysłowski, Aukso, Stanisław Soyka, Vishwa Mohan Bhatt, Joszko Broda, Janusz Muniak, Maciej Obara, Wojciech Waglewski, Maria Pomianowska, Grażyna Auguścik czy Adam Bałdych.

Artysta Shachar Elnatan to gitarzysta i perkusista, a także jeden z oryginałów rozkwitającej wręcz sceny jazzowej w Izraelu. Pomimo swojego młodego wieku (ma dwadzieścia trzy lata) prowadził już współpracę z licznymi artystami formatu światowego, jak na przykład: Avishai Cohen, Kellylee Evans, Ravi Coltrane, Eli Degibri. Shachara Elnatana usłyszeć można coraz częściej w Nowym Jorku, gdzie podjął współpracę z młodą jazzową sceną.

5 października godz 20:00
Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Mały Rynek 1
wstęp 20 pln
Rezerwacje: na miejscu w Trzecim Księżycu i Przystanku Korzeniowa oraz sms: 502722432

 

Źródło: Trzeci Księżyc

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę