Tylko Ty, natura i zdrowie

Ośrodek warsztatowy Siódmy Las koło Kazimierza Dolnego zaprasza na 14-dniowe i 7-dniowe turnusy oczyszczenia organizmu oparte na diecie warzywno – owocowej dr med. Ewy Dąbrowskiej.

W ramach turnusu w Siódmym Lesie jego uczestnicy otrzymują posiłki przygotowane w oparciu o zalecenia dr med. Ewy Dąbrowskiej, masaże, opiekę lekarską, uczestniczą w gimnastyce i zajęciach fitnessu z trenerem czy tańcach w stodole.

Za dodatkową opłatą jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które regularnie odbywają się w Siódmym lesie np. w warsztatach tworzenia biżuterii w różnych technikach np. soutache, w zajęciach jogi czy warsztatach kulinarnych. Na tych samych zasadach organizowany jest również wyjazd na basen „Atrium” w Nałęczowie.

- Siódmy las – jak piszą o sobie właściciele ośrodka - to bajkowe siedlisko zagubione wśród wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Indywidualnie zaprojektowane pokoje, biała, adamaszkowa pościel z ręcznie robioną koronką, posiłki na oszklonych werandach, wokoło pola, sady, łąki i wąwozy. Pełen komfort blisko natury.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2022.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę