Tylko Ty, natura i zdrowie

Ośrodek warsztatowy Siódmy Las koło Kazimierza Dolnego zaprasza na 14-dniowe i 7-dniowe turnusy oczyszczenia organizmu oparte na diecie warzywno – owocowej dr med. Ewy Dąbrowskiej.

W ramach turnusu w Siódmym Lesie jego uczestnicy otrzymują posiłki przygotowane w oparciu o zalecenia dr med. Ewy Dąbrowskiej, masaże, opiekę lekarską, uczestniczą w gimnastyce i zajęciach fitnessu z trenerem czy tańcach w stodole.

Za dodatkową opłatą jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach, które regularnie odbywają się w Siódmym lesie np. w warsztatach tworzenia biżuterii w różnych technikach np. soutache, w zajęciach jogi czy warsztatach kulinarnych. Na tych samych zasadach organizowany jest również wyjazd na basen „Atrium” w Nałęczowie.

- Siódmy las – jak piszą o sobie właściciele ośrodka - to bajkowe siedlisko zagubione wśród wzgórz Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Indywidualnie zaprojektowane pokoje, biała, adamaszkowa pościel z ręcznie robioną koronką, posiłki na oszklonych werandach, wokoło pola, sady, łąki i wąwozy. Pełen komfort blisko natury.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę