Czas na zmiany

Skomentuj (11)
Andrzej Kozłowski to kolejny kandydat na burmistrza Kazimierza Dolnego zgłoszony przez własny komitet wyborczy. Członek partii "Prawo i Sprawiedliwość".

Andrzej Kozłowski to 50 - letni mieszkaniec Kazimierza Dolnego. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie przez 8 lat był zatrudniony jako pracownik naukowy w Zakładzie Sportów Zimowych. W Miasteczku wiele lat pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nad Wisłą. W 1993 r. w Puławach założył klub sportowy "Pogoń Puławy". obecnie pełni funkcję sekretarza w Towarzystwie Opieki nad Zabytkami Kazimierzu Dolnym. Dyrektor Domu Turysty PTTK oraz menadżer hotelu „Zajazd Piastowski” w Kazimierzu Dolnym. Radny Rady Miasta i Gminy obecnej kadencji, wybrany w wyborach uzupełniających w październiku 2005 r. Ukończył podyplomowe studia w zakresie administracji i zarządzania w służbie publicznej na UMCS w Lublinie. Jego hasło wyborcze to „Czas na zmiany”.

Skomentuj


Dodane komentarze (11)

 • Kamil Ruciński
  Temat został zamknięty, ponieważ komentarze stały się elementem walki politycznej.

  Zadaniem Redakcji nie jest odbieranie telefonów z pretensjami od poszczególnych komitetów wyborczych i tłumaczenie się za wpisy Internautów, tylko dbanie o zawartość merytoryczną serwisu.

  Przypominam również, iż portal jest prywatną stroną internetową, a warunkiem do udziału w dyskusjach jest akceptacja regulaminu.
 • Anonim (gość)
  I dlatego w naszym kochanym kraju jest tak a nie innaczej. Niewiedza do potęgi n-tej.
 • Anonim (gość)
  Szczypa z PSL
 • Anonim (gość)
  Sorki, ale ten Pan nie jest z PIS
 • wyborca (gość)
  Cisza wyborcza

  Od północy w piątek 10 listopada do godz 20 w niedzielę 12 listopada obowiązuje cisza wyborcza. W myśl obowwiązującego prawa nie wolno prowadzić żadnych form agitacji wyborczej

 • Anonim (gość)
  Brak Pilot TV
 • :P (gość)
  Program jest w PilocieTV.
 • niezdecydowana (gość)
  A gdzie program?
 • burek (gość)
  podescie w stylu - wybierzcie mnie, to powiem jaki mam program
  hehehehhe
 • Anonim (gość)
  Hehe! Wylewny facet. Wiele ma do przekazania wyborcom. Mam nadzieję, że myśli więcej niż mówi...

  Szczerze mówiąc nie dziwię się, że członek PiS nie korzysta z możliwości przedstawienia swych poglądów w internecie. Wszak to członek PiS.
 • sopran (gość)
  To tyle ma Pan do powiedzenia?
  Czas na zmiany? Co to oznacza? Dla mnie nic, bo nie wiem czy te zmiany mają być na gorsze, czy na lepsze? Ot zwyczajny slogan i banał. Jakie zmiany proponuje nam p. Kozłowski? Z ulotki wynika brak kompetencji.
  Ja nie głosuję na tego kandydata! Nie głosuję jedynie na hasło wyborcze!!!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę