CeZik w Walencji

Skomentuj (2)

zobacz więcej (8)

„KlejNuty” CeZika zachwyciły kazimierską publiczność. Koncert w Folwarku Walencja był przedostatnim występem artysty przed wakacjami.

CeZik w końcu wystąpił w Kazimierzu. Planowany na maj koncert nie odbył się wprawdzie z powodów zdrowotnych artysty, ale na czerwcowym „Kameralnym Akcie Solowym” w Folwarku Walencja publiczność bawiła się znakomicie.

Była i piosenka „Ona tańczy dla mnie” w jazzującej wersji, i „Krzysiu” ze śpiewającym Krzysztofem Ibiszem, „UCześka z Internetu” i wiele, wiele innych. W sumie prawie dwie godziny zabawy z muzyką CeZika, który śpiewał nie tylko solo, ale także ze znanymi postaciami, które towarzyszyły mu za pośrednictwem obrazów komputerowych. O procesie powstawania „KlejNut” CeZik zresztą opowiadał sam bardzo plastycznie.

A właściwie koncert trwał blisko trzy godziny – bo występ Cezarego Nowaka poprzedził koncert Petera J. Bircha, o którym portal „Uwolnij Muzykę” napisał, że „Mało który z naszych rodzimych artystów, z podobnym wyczuciem i przekonaniem, potrafi wyśpiewać swoje emocje w obcym języku”.

Były i bisy, a po koncercie rozmowy z artystą, który już w trakcie występu potrafił nawiązać świetny kontakt z publicznością.

To był pierwszy, ale na pewno nie ostatni koncert CeZika w Walencji.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Asia
    Mam nadzieję, że jeszcze przyjedzie.. to mega utalentowany i serdeczny człowiek i gra fajną muzykę to trzeba przyznać. Osobiście trzymam kciuki za jego karierę!
  • iza
    Że też przegapiłam CeZika! Ciekawe kiedy znowu zagra w Kazimierzu :)

Mapa

Hotele

Folwark Walencja


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę