CeZik w Walencji

Skomentuj (2)

zobacz więcej (8)

„KlejNuty” CeZika zachwyciły kazimierską publiczność. Koncert w Folwarku Walencja był przedostatnim występem artysty przed wakacjami.

CeZik w końcu wystąpił w Kazimierzu. Planowany na maj koncert nie odbył się wprawdzie z powodów zdrowotnych artysty, ale na czerwcowym „Kameralnym Akcie Solowym” w Folwarku Walencja publiczność bawiła się znakomicie.

Była i piosenka „Ona tańczy dla mnie” w jazzującej wersji, i „Krzysiu” ze śpiewającym Krzysztofem Ibiszem, „UCześka z Internetu” i wiele, wiele innych. W sumie prawie dwie godziny zabawy z muzyką CeZika, który śpiewał nie tylko solo, ale także ze znanymi postaciami, które towarzyszyły mu za pośrednictwem obrazów komputerowych. O procesie powstawania „KlejNut” CeZik zresztą opowiadał sam bardzo plastycznie.

A właściwie koncert trwał blisko trzy godziny – bo występ Cezarego Nowaka poprzedził koncert Petera J. Bircha, o którym portal „Uwolnij Muzykę” napisał, że „Mało który z naszych rodzimych artystów, z podobnym wyczuciem i przekonaniem, potrafi wyśpiewać swoje emocje w obcym języku”.

Były i bisy, a po koncercie rozmowy z artystą, który już w trakcie występu potrafił nawiązać świetny kontakt z publicznością.

To był pierwszy, ale na pewno nie ostatni koncert CeZika w Walencji.

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Asia
    Mam nadzieję, że jeszcze przyjedzie.. to mega utalentowany i serdeczny człowiek i gra fajną muzykę to trzeba przyznać. Osobiście trzymam kciuki za jego karierę!
  • iza
    Że też przegapiłam CeZika! Ciekawe kiedy znowu zagra w Kazimierzu :)

Mapa

Hotele

Folwark Walencja


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę