CeZik w Kazimierzu

Skomentuj (4)

Koncertuje po całej Polsce. Jego utwory w Internecie biją rekordy oglądalności. Rzec by się chciało za Mickiewiczem – „śmieszy, tumani, przestrasza”. CeZik i jego KlejNuty w Kazimierzu! Już w najbliższą niedzielę 9 czerwca.

Kto nie zna śpiewającej „Mięsnego jeża” Magdy Gessler? Kto nie słyszał „Ona tańczy dla mnie” w wersji jazzowej, o której w Internecie niektórzy piszą bardzo dosadnie: „Podobno nie da się ze sz...  zrobić jedwabiu – CeZik dał radę”?

CeZik. Cezary Nowak.

Mówią o nim, że potrafi nagrać muzyczny hit przy użyciu urządzeń kuchennych, zaśpiewać piosenkę od tyłu czy stworzyć wersję przeboju w różnych gatunkach muzycznych, wykonać montaż słowno – muzyczny i zabawne polskie tłumaczenia zagranicznych przebojów.

Tych, którzy tego jeszcze nie znają, i tych, którzy chcieliby to zobaczyć jeszcze raz, zapraszamy do Folwarku Walencja w najbliższą niedzielę 9 czerwca. CeZik pojawi się na scenie punktualnie o 20.00, by przez półtorej godziny bawić słuchaczy swoją muzyką. Usłyszeć będzie można wszystkie jego dotychczasowe produkcje w specjalnie na tą okazję zaaranżowanych wersjach.

Jeśli lubisz CeZika - przyjdź.
Jeśli nie lubisz - też przyjdź... Może zmienisz zdanie :)

Suport: Peter J. Birch

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)

 • szok
  Na pewno zagra , na umierającego nie wygląda .
 • Maja
  Lubię Cezika, nie dość że gra fajną muzykę to jest bardzo sympatyczny. Mam nadzieję, że zagra jeszcze nie jeden koncert.
 • Leszek
  Uderz w stół, a dyżurny resorciak się odezwie...
 • pijany znad Grodarza
  ?. Może by tak o Leszku z Kazimierza?. I prawdziwie patriotyczny, i odważny. Wprawdzie bohaterów mamy multum, ale On, Leszek, wyróżnia się./ że sam o sobie, to też jest WARTOŚCIĄ. / mówią na to bufon, czy jakoś tak/ /.

Mapa

Pensjonaty

Karlik


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Długi Weekend majowy 2024 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę