Cały rozkład w jednym miejscu. Sprawdź o której odjeżdża Twój bus

Jesteś w Kazimierzu Dolnym i chcesz wrócić do domu busem? Nie wiesz gdzie znaleźć aktualny rozkład jazdy? Kazimierski magistrat przychodzi z pomocą. Powstała właśnie specjalna zakładka na stronie internetowej Urzędu Miasta, gdzie możemy sprawdzić godzinę odjazdu busa do Lublina, Puław, Nałęczowa czy Warszawy.
Gdzie znaleźć aktualny rozkład jazdy busów, którymi możemy dotrzeć lub też wyjechać z Kazimierza Dolnego? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno mieszkańców, jak i turystów odwiedzających Miasteczko komunikacją prywatną, kazimierski magistrat przygotował specjalną zakładkę na stronie internetowej miasta, gdzie znajdziemy aktualny rozkład jazdy.
- Szanowni Państwo z myślą o mieszkańcach naszej gminy oraz o turystach przygotowaliśmy rozkład jazdy autobusów odjeżdżających z Kazimierza – pisze na swoim profilu w portalu społecznościowym burmistrz Kazimierza Dolnego, Artur Pomianowski. - Co ważne, rozkład będzie na bieżąco aktualizowany. Jest on już dostępny na stronie Urzędu Miasta. Mam nadzieję, że to rozwiązanie będzie pomocne tak dla mieszkańców, jak i turystów.
W rozkładzie możemy sprawdzić, o której godzinie odjeżdżają z Kazimierza do Lublina, Nałęczowa, Puław, Opola Lubelskiego, Poniatowej, Zagłoby czy Warszawy. Jak znaleźć rozkład jazdy na stronie Urzędu Miasta? Na stronie www.kazimierz-dolny.pl jest specjalna ikonka, po prawej stronie – Rozkład jazdy busów, klikamy i sprawdzamy. Gotowe!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Znamy sposób na udane Wakacje 2020! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2020. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Weekend listopadowy 11-12 listopada 2020 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę