Budżet obywatelski'20: zgłoś projekt!

Ruszył nabór projektów do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Masz pomysł jak wykorzystać środki finansowe w kwocie 40 tys. zł? Zgłoś swój projekt!

Na co tym razem przeznaczone zostaną pieniądze z puli budżetu obywatelskiego? Przekonamy się o tym już niebawem. Ruszył właśnie nabór projektów do przyszłorocznego budżetu. Do wydania jest 40 tys. zł.

Przypomnijmy, że w latach ubiegłych środki finansowe były przeznaczane na zakup sprzętu do ośrodka rehabilitacji, który ma powstać w Kazimierzu Dolnym, siłownię plenerową, chodnik w okolicach Małego Rynku czy też rampę dla miłośników deskorolek.

Projekty można składać do 12 listopada 2019 roku, osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym, ul. Senatorska 5 lub za pośrednictwem poczty.

Projekt może złożyć każda osoba zamieszkała na terenie miasta Kazimierza Dolnego, która w dniu składania dokumentów ma ukończone 16 lat. Co ważne, propozycja musi być poparta podpisami trzech mieszkańców.

Formularz zgłoszenia projektu jest bardzo prosty do wypełnienia. Musimy podać tytuł projektu, skrócony opis przedsięwzięcia, uzasadnienie potrzeby jego realizacji oraz szacunkowe koszty realizacji. To wszystko. Macie pomysł? Przed Wami szansa by go zrealizować! Do dzieła!

 

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Poszukujesz noclegu na Boże Ciało 2021? Dobrze trafiłeś! Zobacz oferty noclegowe, dzięki którym bez trudu zaplanujesz swój wymarzony wyjazd na Boże Ciało 2021.
Pokaż stopkę