Bohema z muzyką na żywo

Nie masz jeszcze planów na andrzejki? Villa Bohema zaprasza na wieczór z muzyką na żywo. Z koncertem andrzejkowym wystąpi pianista Piotr Wrona.

Villa Bohema 29 listopada w godzinach 19.00 – 22.00 zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki i wyśmienitej kuchni do swojej restauracji na koncert Piotra Wrony – muzyka koncertującego w restauracjach i klubach w różnych zakątkach świata, znanego doskonale miłośnikom Kazimierza z koncertów indywidualnych w Villi Bohema czy wspólnych z zespołem jazzowym „Globalne ocieplenie”  m.in. w ogrodach Michalaków.

Szef kuchni Villi Bohema spośród bogatej oferty dań przygotowanych na ten wieczór poleca zwłaszcza karpia w sosie borowikowym, kaczkę w czekoladzie czy królika po polsku w porach. A na deser – lody z gorącymi wiśniami! Taka uczta przy muzyce – to prawdziwa rozkosz dla ciała i dla ducha!

Wstęp bezpłatny, do wybranych dań z karty lampka wina gratis. By mieć zapewnione miejsce przy stoliku, proponujemy skorzystać z wcześniejszej rezerwacji – tel. 818810756

Skomentuj


Mapa

Hotele

Villa Bohema Spa & Wellness


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę